افزونه نمایش آخرین مطالب وردپرس

سلام دوستان به تیک‌تم خوش آمدید. در این مطلب قصد داریم که افزونه نمایش آخرین مطالب وردپرس را به شما معرفی کنیم. افزونه‌ای که با استفاده از آن می‌توانید در بخش دلخواهی از سایت جدیدترین مطالب را به همراه تصویر شاخص آنها نمایش دهید.

معرفی افزونه نمایش آخرین مطالب

افزونه‌ نمایش آخرین مطالب وردپرس یا همان افزونه Recent Posts Widget With Thumbnails نام دارد. این افزونه این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید آخرین مطالب سایت وردپرسی‌تان را نمایش دهید. که این امکان را در قالب یک ابزارک فراهم خواهد کرد.

 

افزونه نمایش آخرین مطالب

فعال سازی افزونه نمایش آخرین مطالب

پس از نصب افزونه نمایش آخرین مطالب برای فعال سازی آن مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا به منوی نمایش> ابزارک‌ها بروید.

ابزارکی با عنوان “نوشته های اخیر با تصویر بند انگشتی” را انتخاب کنید. سپس به محدوده ابزارک مورد نظرتان که قصد دارید تا در قالب نمایش داده شود اضافه کنید. تعدادی از گزینه‌ها به اختصار توضیح داده شده‌اند:افزونه نمایش آخرین مطالب

  • در قسمت “نام” یک نام برای ابزارک خود انتخاب کنید.
  • اگر قصد دارید که مطالب در این قسمت بدون هیچ ترتیبی و بصورت تصادفی نمایش داده شوند بخش “نمایش پست به صورت تصادفی” را تیک‌دار کنید. با این کار از بین مطالب قدیمی و جدید بصورت تصادفی انتخاب خواهد کرد.
  • اگر میخواهید که با انتخاب یکی از مطالب، آن مطلب در یک پنجره جدید باز شود قسمت “باز کردن لینک در پنجره جدید” را تیک‌دار کنید.
  • تعداد مطالبی که قصد دارید در بخش آخرین مطالب نمایش داده شوند را در قسمت “تعداد نوشته هایی که نمایش داده می شود” مشخص کنید.
  • با تیک‌دار کردن گزینه‌ی “نوشته فعلی نمایش داده نشود” آخرین نوشته منتشر شده در سایت در این بخش نمایش داده نمی‌شود.افزونه نمایش آخرین مطالب
  • در قسمت انتخاب دسته‌بندی اگر می‌خواهید که تمام مطالب این قسمت فقط از یک دسته‌بندی باشند، آن دسته‌بندی را از گزینه انتخاب دسته‌بندی انتخاب کنید.
  • برای نمایش تعداد نظرات هر نوشته نیز تیک گزینه مورد نظر را فعال کنید تا تعداد نظرات ارسال شده برای نوشته مورد نظر نمایش داده شود.
بیشتر بدانید:  ایجاد فرم های ایمیل مارکتینگ با افزونه Constant Contact

برای تصاویر شاخص نیز:

  • اگر قصد دارید در این بخش تصاویر شاخص هر مطلب نیز نمایش پیدا کند، گزینه‌ی “نمایش تصویر شاخص نوشته” را تیک‌دار کنید.
  • سپس اندازه‌ای که برای نمایش تصویر دارید را مشخص کنید. برای این کار می‌توانید در بخش “اندازه تصویر بند انگشتی” یک گزینه را انتخاب کنید یا اینکه اندازه‌ی دلخواه را در قسمت مشخص شده برحسب پیکسل وارد کنید.
  • در انتها نیز با وارد کردن آدرس تصویر مورد نظر برای مطالبی که تصویر شاخص ندارند نیز می‌توانید یک تصویر پیش‌فرض را نمایش دهید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

ما امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این مطلب افزونه نمایش آخرین مطالب در وردپرس را به خوبی معرفی کرده باشیم. همچنین اگر نکاتی برای اافزونه نمایش آخرین مطالب در ودرپرس دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

 

مطالب مرتبط:

ساخت چایلد تم در وردپرس

افزونه بررسی فعالیت کاربران در وردپرس

ساخت فرم حرفه ای در وردپرس با افزونه Ninja Forms

ورود از طریق حساب کاربری گوگل در وردپرس با افزونه Google Apps Login

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب بازی وردپرسقالب فیلم وردپرسقالب تک صفحه‌ای وردپرس