سلام به تیک تم خوش آمدید. در این مقاله به آموزش فعال سازی مدیریت پیوند ها در وردپرس می پردازیم.قسمت مدیریت پیوند ها در پیشخوان وردپرس این قابلیت را میدهد تا با استفاده از فیلد هایی که در اختیار دارید لینک هایی ایجاد کنید با مشخصات دلخواه تا در قسمت های مشخصی از وبسایت نمایش داده شود.

فعال سازی مدیریت پیوند ها در وردپرس
فعال سازی مدیریت پیوند ها در وردپرس

فعال سازی مدیریت پیوند ها در وردپرس

وردپرس به شما این اجازه را می دهد که با بخش مدیریت پیوند ها و با استفاده از فیلد هایی که به شما می دهد، لینک هایی ایجاد کنید، و با قرار دادن مشخصات دلخواه در فیلدها و در جایی که دوست داری دارید از پیوند های دلخواه استفاده کنید. این کار در زمان گذشته به نام تبادل لینک معروف بود. که بین همکاران و یا دوستان رد و بدل می شود و یکی از مواردی که ارزش زیادی در موتور های جستجو دارد، لینک ها و ساختار آنها هستند که در رتبه بندی وبسایت ها هم نقش دارند. اگر شما نیز مدیر یکی از وبسایت های وردپرسی هستیدحتما تا الان قسمتی به نام پیوند های یکتا را دیده اید و متوجه نحوه عملکرد این قسمت شده اید! قسمتپیوند های یکتا وردپرس به شما کمک می کند تا با تغییر ساختار لینک نوشته ها بتوانید وبسایت خود را از نظر موتور های جستجو به وبسایتی بهینه و حرفه ای تبدیل کنید. یکی دیگر از مواردی که ممکن است در وردپرسی ندیده باشید قسمت مدیریت لینک ها می باشد که کاربردی متفاوت با پیوند ها دارد.

نکته : این امکان در وردپرس غیر فعال است چرا که فهرست های وردپرس جایگزین مناسبی برای اینکار است.

فعال سازی مدیریت پیوند ها در وردپرس
فعال سازی مدیریت پیوند ها در وردپرس

مدیریت پیوند ها در وبسایت شامل همه ی لینک هایی است که شما کاربران در وبسایت استفاده می کنید که شامل لینک های خروجی و ورودی است که چنین مواردی از نظر موتور های جستجو حائز اهمیت است که باید به آنها توجه کرد. قطعه کدی در وردپرس معرفی میکنیم که به شما کمک کنیم تا بتوانید قسمت مدیریت پیوند ها را در وبسایت وردپرسی خود فعال کنید تا یدرتمند تر از قبل لینک های خود را مدیریت کنید. برای اینکار از طریق قسمت توابع قالب یا همان فایل Function.php  کپی کنید:

بیشتر بدانید:  آموزش قرار دادن دکمه اشتراک گذاری مطالب وردپرس در تلگرام

با قرار دادن کد بالا فیلتر مدیریت پیوند ها در وردپرس فعال می شود.

امیدواریم مطلب فعال سازی مدیریت پیوند ها در وردپرس مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد.

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید

مطالب مرتبط:

آموزش ساخت ارتقاء محتوا در وردپرس و تاثیر آن بعنوان ابزار ایمیل مارکتینگ

ارتقاء محتوا چیست؟ ۳۰ راهکار ساده برای ارتقاء محتوا و گرفتن ایمیل از بازدیدکنندگان سایت

افزونه حرفه ای Wordfence Pro وردپرس | نسخه اصلی افزونه امنیتی وردفنس فارسی

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

منبع: تیک‌تم – ارائه کننده: قالب شخصی وردپرس قالب فیلم وردپرسقالب تک صفحه ای وردپرس