سلام به تیک تم خوش آمدید. با آموزشی دیگر همرا شما هستیم در این آموزش به چگونگی افزودن فیلد های سفارشی به فرم نظرات وردپرس می پردازیم.

فرم نظرات وردپرسی یکی از بخش های بسیار مهم سایت می باشد که توسط آن می توانید از نظرات و پیشنهادات کاربران در زمینه های مختلف بهره مند شوید و آنها نیز با اشتراک گذاری نظرات خود می توانند پاسخ سوالات خود را از مدیران و پشتیبان های سایت دریافت کنند؛ همچنین بخش نظرات سایت می تواند ارتباط بسیار مناسبی بین شما و کاربران سایت باشد.

افزودن فیلد های سفارشی به فرم نظرات وردپرس

باید به افزودن فیلد های سفارشی به فرم نظرات وردپرس پرداخت زیرا یکی از مشکلاتی که در میان سایت ها مشاهده می شود، پیشفرض بودن فرم های سایت می باشد که معمولا نام، ایمیل و نظر شخص را دریافت می کنند اما گاهی نیاز به اطلاعات بیشتری می باشد که بتوان بیشتر با کاربران سایت در ارتباط بود و در صورت نیاز از آن اطلاعات استفاده نمود. شخصی سازی فرم نظرات از طریق کدنویسی آسان نیست و نیاز به دانش و تخصص مربوطه دارد تا بتوان اقدام به شخصی سازی فرم نظرات نمود. در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می توان از طریق افزونه وردپرس اقدام به شخصی سازی آن نمود و فیلد های مورد نیاز خود را به فرم نظرات سایت افزود.

افزودن فیلد های سفارشی به فرم نظرات وردپرس با افزونه WordPress Comments Fields

افزودن فیلد های سفارشی به فرم نظرات وردپرس
افزودن فیلد های سفارشی به فرم نظرات وردپرس

افزونه WordPress Comments Fields یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به شخصی سازی فرم نظرات در سایت وردپرسی خود و همچنین افزودن انواع فیلد دلخواه خواهید بود. برای استفاده از این افزونه ابتدا آن را از طریق بخش افزودن افزونه در پیشخوان وردپرس و یا مخزن وردپرس نصب کنید. پس از نصب تنظیمات مربوط به آن در بخش منوی پیشخوان ظاهر می شود

بیشتر بدانید:  بهترین روش افزایش حجم آپلود XAMPP
افزودن فیلد های سفارشی به فرم نظرات وردپرس
افزودن فیلد های سفارشی به فرم نظرات وردپرس

 

برای ایجاد فیلد اضافی باید وارد این بخش شوید :

افزودن فیلد های سفارشی به فرم نظرات وردپرس
سفارشی کردن فرم نظرات

برای ایجاد فیلد دلخواه، قادر به استفاده از فضای متنی، لیست بازشو برای انتخاب،دکمه های رادیویی یا چک باکس هستید؛ تفاوت دکمه رادیویی با چک باکس این است که در دکمه رادیویی کاربر قادر به انتخاب یک مورد و در چک باکس قادر به انتخاب چند مورد می باشد. به عنوان نمونه در این عکس ما اقدام به ایجاد فیلد متنی برای دریافت اکانت توییتر فرد مقابل می نماییم که باید اطلاعاتی نظیر کلاس ایدی، عنوان، توضیحات، پیغام خطا و همچنین عرض فیلد مورد را انتخاب کنید تا در فرم مورد نظر نمایش داده شوید و در نهایت تنظیمات مورد نظر را ذخیره نمایید.

افزودن فیلد های سفارشی به فرم نظرات وردپرس
فرم نظرات

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدواریم مطلب افزودن فیلد های سفارشی به فرم نظرات وردپرس برای شما مفید باشد.

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید 

مطالب مرتبط:

جلوگیری از دسترسی هکرها به نام کاربری در وردپرس

انتخاب بهترین عنوان مطالب برای افزایش سئو

ایجاد سیستم پشتیبانی از طریق چت در وردپرس

آموزش حذف رونوشت ها در مطالب وردپرس

منبع: تیک تم – ارائه دهنده مقالات: قالب وردپرس سئو وردپرس پشتیبانی وردپرس