سلام به تیک تم خوش آمدید.در این مقاله به آموزش افزودن متن دلخواه در پایان هر مطلب وردپرس می پردازیم.همانطور که در بسیاری از وبسایت ها می بینید در پایان هر مطلب به صورت ثابت اقدام به نمایش متن و محتوای دلخواهی کرده اند که این روزها به دلیل محبوبیت شبکه های اجتماعی در وردپرس و از طرفی جذب و تاثیری که شبکه های اجتماعی می توانند بر روی وبسایت بگذارند اقدام به نمایش آدرس صفحات اجتماعی خود می کنند.

افزودن متن دلخواه در پایان هر مطلب وردپرس

نحوه قرار دادن متن دلخواه در آخر مطالب قالب وردپرس به آسانی انجام می شود و فقط باید به قسمت نمایش و ویرایشگر وبسایت وردپرس خود مراجعه کنید. توجه داشته باشید همه ی مواردی که در این قسمت تنظیم خواهد شد، بر روی قالب وبسایت شما انجام خواهد گرفت و در صورتی که قالب وبسایت خود را تغییر دهید باید همه ی این تنظیمات را در قالب جدید سایت خود مجددا انجام دهید .

افزودن متن دلخواه در پایان هر مطلب وردپرس
افزودن متن دلخواه در پایان هر مطلب وردپرس

حالا فایل Functions.php را در قالب وردپرس خود بیابید. سپس کد زیر را بعد از عبارت <php?> در سطر بعدی قرار دهید که به صورت زیر است. با افزودن این کد به فایل فانکشن قالب وبسایت خود، شما می توانید که یک متن دلخواه را به پایان تمامی مطالب وبسایت خود اضافه کنید.

بعد از آن در مرحله بعد کد زیر را در فایلFunctions.php در قسمت (محل قرار گرفتن کد) به شکل بالا قرار دهید :

اگر همه موارد گفته شده در این آموزش وردپرس را دقیق انجام داده باشید، باید در پایان همه ی مطالب سایت خود متن هایی که در کد بالا بود و در فایلFunctions.php قرار دادیم به نمایش در بیاید. به این ترتیب می توانید با تغییر در جمله موجود کد بالا، متن دلخواه مورد نظر خود را قرار دهید .

بیشتر بدانید:  بک لینک ها چه تاثیری در سئو سایت دارند؟

روش دوم برای انجام این کار نیز از طریق فایل single.php می باشد که دیگر در آن نیاز به استفاده از توابع و یا فیلتر های مورد نظر نیست و تنها کافی است تا محتوای مورد نظر خود که در حالت html ، php و .. می باشد را در مکان مناسبی از آن قرار دهید.

امیدواریم مطلب افزودن متن دلخواه در پایان هر مطلب وردپرس مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید 🙂

مطالب مرتبط:

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

افزونه حرفه ای Wordfence Pro وردپرس | نسخه اصلی افزونه امنیتی وردفنس فارسی

ارتقاء محتوا چیست؟ ۳۰ راهکار ساده برای ارتقاء محتوا و گرفتن ایمیل از بازدیدکنندگان سایت

آموزش ساخت ارتقاء محتوا در وردپرس و تاثیر آن بعنوان ابزار ایمیل مارکتینگ

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب چند منظوره وردپرس – کانفیگ امنیتی وردپرسپشتیبانی وردپرس