سلام به تیک تم خوش آمدید. در این مقاله به آموزش افزودن تصویر به rss در مطالب سایت می پردازیم.به شکل پیش فرض در Feed وردپرس ، تصاویر شاخص به نمایش در می آید ، ولی اگر سایت شما از طریق Feed خوانندگان زیادی دارد.باید تصویر شاخص هر مطلب را در آن نمایش دهید. و استفاده از تصویر باعث جذابیت Feed شما در ارسال خبرنامه ها به صورت خودکار است. سرویس های ارسال خبرنامه مانند Mailerlite و Mailchimp هنگام ویرایش قالب خبرنامه این قابلیت را به شما می دهند که از تصویر موجود در RSS Feed استفاده کنید.

افزودن تصویر به rss در مطالب سایت

RSS Feed یک خروجی برای وبلاگ است و مانند یک فیلتر عمل می کند و چیز های اضافی وبلاگ مانند تبلیغات و مطالب قدیمی و … را حذف می کنند و فقط مطالب جدید به همراه تصویرشان را به شما می دهد. در مرورگر ها قسمتی برای RSS Feed است، به این شکل که با اضافه کردن وبلاگ و سایت های مورد علاقه از بروز رسانی سایت ها مطلع می شوید. از این طریق در مدت کوتاهی از بروز رسانی سایت ها بدون سر زدن به آنها خبردار می شوید.

Rss تازه ترین های وبلاگ را در اختیار شما قرار می دهد . WordPress RSS Feed لیستی از آخرین مقالات شما را نشان می دهد. اگر شما مقالات کامل را به RSS Feed داده باشید پس تمام تصاویر مربوط به آن ها نمایش داده می شوند. برای انجام این کار یعنی افزودن تصویر شاخص به فید rss شما می توانید از کدهای وردپرس استفاده کنید.

نکته : اگر از RSS Feed وبسایت خود برای ارسال خبرنامه استفاه می کنید توصیه می شود که تنها خلاصه ی از مطلب را در فید نمایش دهید.

افزودن تصویر به rss در مطالب سایت
افزودن تصویر به rss در مطالب سایت

برای افزودن تصویر به RSS Feed روش های مختلفی وجود دارد که در اینجا شما می توانید در ظرف مدت کوتاهی این کار را انجام دهید. بدین منظور شما به هاست خود مراجعه کنید و کد زیر را در فایل functions.php کپی کنید.

بیشتر بدانید:  افزونه ایجاد تغییر در ظاهر سایت وردپرس

با این کار شما می توانید تصویر برجسته را به RSS Feed اضافه کنید.

 

امیدواریم مطلب افزودن تصویر به rss در مطالب سایت مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد.و مورد استفاده شما قرار بگیرد.

سوالی دارید؟

سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂

مطالب مرتبط:

آموزش ساخت ارتقاء محتوا در وردپرس و تاثیر آن بعنوان ابزار ایمیل مارکتینگ

ارتقاء محتوا چیست؟ ۳۰ راهکار ساده برای ارتقاء محتوا و گرفتن ایمیل از بازدیدکنندگان سایت

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

افزونه حرفه ای Wordfence Pro وردپرس | نسخه اصلی افزونه امنیتی وردفنس فارسی

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات:سامانه پیامککانفیگ امنیتی وردپرسخدمات پشتیبانی وردپرسویدیو آموزشی