اضافه کردن ایکن شبکه های اجتماعی

اضافه کردن ایکن شبکه های اجتماعی باعث می‌شود که به روش ساده تری بتوانید تعداد بازدید های مطالب سایت خود را بالا ببرید. به یاد داشته باشید که در همین زمان که در حال به روزرسانی و درج مطلب در سایت خود هستید لازم است که تعداد بازدید از مطالب را نیز بالا ببرید، یکی از این راه‌ها استفاده از شبکه‌های اجتماعی همچون فیسبوک، گوگل پلاس، توییتر و.. می‌باشد. اما افزایش کاربران یا به اصطلاح فالورهای شبکه‌های اجتماعی خود نیز یک طرف ماجرا هستند که چطور تعداد آن ها را افزایش دهید. یکی از این روش‌ها این است که لینک به شبکه‌های اجتماعی در سایت خود قرار دهید.

با استفاده از افزونه‌ی اضافه کردن ایکون شبکه های اجتماعی در وردپرس که در این مطلب یه شما معرفی می‌کنیم‚ شما به سادگی خواهید توانست که در سایدبار سایت خود آیکن شبکه‌های اجتماعی خود را قرار دهید.

معرفی افزونه

اضافه کردن ایکن شبکه های اجتماعی افزونه Simple Social Icons نام دارد که برای شما امکان قرار دادن آیکن شبکه‌های اجتماعی در ساید بار را فراهم خواهد کرد.

اضافه کردن ایکن شبکه های اجتماعی

نصب و راه‌اندازی

پس از نصب کردن و فعال سازی این افزونه به بخش ابزارک ها در سایت وردپرسی خود بروید و ابزارکی با نام Simple Social Icons که پس از نصب افزونه اضافه شده است را انتخاب کنید و سپس در مکان مورد نظر خود قرار دهید.

بیشتر بدانید:  افزونه هماهنگ کننده WordPress Mailerlite

اضافه کردن ایکن شبکه های اجتماعی

سپس یک عنوان برای ابزارک خود انتخاب کرده و بعد لینک هر یک از شبکه های اجتماعی مورد نظر خود را در فیلد مربوط به آن درج کرده و رنگ، اندازه، چینش و … را انتخاب کنید و در انتها ابزارک مورد نظر را ذخیره کنید.

اضافه کردن ایکن شبکه های اجتماعی

خواهید دید که در نهایت مشابه تصویر آیکون های اجتماعی در سایدبار سایت به شکل زیر افزوده شده است.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید. همواره خوشحال می شویم اگر هر سوال یا راهنمایی که در مورد آموزش اضافه کردن ایکن شبکه های اجتماعی در وردپرس داشتید در پایین بخش نظرات مطرح کنید.

 

مطالب مرتبط:

افزونه ارسال ایمیل یادآور برای فاکتورهای پرداخت نشده در ووکامرس

افزونه تخفیف خودکار به مشتریان در ووکامرس

افزونه اضافه کردن تب به محصولات ووکامرس

افزونه ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده مقالات: افزایش فروش بازاریابی شبکه اجتماعی ارتباط با مشتری