اضافه کردن گزینه ویرایش قالب به نوار ابزار وردپرس

سلام دوستان به تیک تم خوش آمدید. در این مطلب با آموزش اضافه کردن گزینه ویرایش قالب به نوار ابزار وردپرس در خدمت شما هستیم.

با استفاده از این آموزش می‌توانید به راحتی گزینه ویرایش قالب را به نوار ابزار وردپرس یا Tools bar اضافه کنید. نوار ابزار وردپرس همان نوار موجود در بالای صفحه است که در قسمت مدیریت و یا در زمان ورود به سایت قابل مشاهده است. این نوار برای دسترسی سریع‌تر و راحت‌تر به بخش‌های اصلی سایت است. در این نوار مواردی مانند دسترسی به صفحه اصلی سایت، دسترسی به پیشخوان، دسترسی به بخش مطالب، دسترسی به قسمت نظرات و … وجود دارد.

آموزش اضافه کردن گزینه ویرایش قالب به نوار ابزار وردپرس

برای افزودن گزینه ویرایش قالب به نوار ابزار سایت وردپرس خود جهت دسترسی سریع به آن باید قطعه کد زیر را در فایل Function.php قرار دهید:

بسیاری از قالب‌ها با استفاده از پنل تنظیمات قابلیت‌های قالب را به سادگی در اختیار کاربران قرار می‌دهند که ممکن است برخی از قالب ها چنین بخشی را نداشته باشند یا با وجود دارا بودن آن، در نوار ابزار وردپرس نمایش داده نشود. شما با قرار دادن این قطعه کد در فایل Function.php می‌توانید گزینه ویرایش قالب در نوار ابزار بالای بخش مدیریت وردپرس اضافه خواهد شد.

بیشتر بدانید:  لیست ایمیل چیست؟ چرا باید از سرویس ایمیل مارکتینگ استفاده کنیم؟

 

ما امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این مطلب اضافه کردن گزینه ویرایش قالب به نوار ابزار وردپرس را به خوبی آمزش داده باشیم. همچنین اگر نکاتی در رابطه با اضافه کردن گزینه ویرایش قالب به نوار ابزار وردپرس دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

 

مطالب مرتبط:

تغییر آدرس ورود به پیشخوان وردپرس

شخصی سازی قالب ایمیل در وردپرس

نمایش بنر به صورت شناور در وردپرس

ساخت منوی متفاوت برای اعضای سایت در وردپرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب شرکتی مکس شاپ وردپرسقالب چند منظوره پورتو وردپرسافزونه پرسش و پاسخ حرفه‌ای وردپرس