بسیاری از وب سایت می خواهند امکان مزایده محصولات ووکامرس خود را برای کاربران به صورت آنلاین و مجازی فراهم آوردند. با این امکان، کاربران شانس خود را برای خرید محصول پر طرفدار با قیمت پایین امتحان می کنند اما گاهی پیش می آید که قیمت به سرعت بالا رود و کاربران از مزایده بیرون روند. مزایده گذاشتن محصولات در سایت ها مزیت های بسیاری دارد با این کار بین کاربران سایت خود رقابت برقرار می کنید. در ادامه افزونه مزایده محصولات برای فروشگاه ووکامرس را برای شما آموزش می دهیم.

افزونه مزایده محصولات برای فروشگاه ووکامرس

افزونه YITH Auctions for WooCommerce در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است. از این افزونه به عنوان مزایده گذاشتن محصولات ووکامرس در سایت به کار می رود. با این کار کاربران ترجیح می دهند که با قیمت کمتری محصول را به دست آورند. اما شاید کاربرانی با قیمت بالا محصول را بدست آورند.

مزایده محصولات

آموزش نصب و فعال سازی افزونه مزایده محصولات برای فروشگاه ووکامرس

برای نصب افزونه YITH Auctions for WooCommerce ابتدا آن را از انتهای مقاله به صورت رایگان دانلود نمایید. بعد از فعال سازی افزونه در پیشخوان وردپرس در منو YITH Plugins زیرمنویی تحت عنوان مزایده مانند تصویر زیر ظاهر می شود. بر روی آن کلیک کنید.

مزایده محصولات

تیک سه گزینه موجود در گزینه مزایده را بزنید و ذخیره کنید. پس از آن یک محصول ایجاد کنید یا محصول های قبلی خود را ویرایش نمایید. سپس مانند تصویر زیر از بخش اطلاعات محصول، گزینه مزایده را انتخاب کنید.

بیشتر بدانید:  ساخت منوی متفاوت برای اعضای سایت در وردپرس

مزایده محصولات

هنگامی که گزینه مزایده را انتخاب کنید، تاریخ رقابت (از تاریخ… تا تاریخ… ) را مشخص کنید. اکنون گزینه انتشار را بزنید. سپس بعد از انجام این کار ها مشاهده خواهید کرد که علامت مخصوص مزایده بر روی عکس آن مانند تصویر زیر ظاهر می شود.

مزایده محصولات

با کلیک بر روی محصول مزایده قرار داده شده، مطابق تصویر زیر زمان شروع و پایان مزایده نمایان می شود. (البته نمایش این مورد به قالب شما بستگی دارد، می توانید آن را سفارشی سازی کنید.)

مزایده محصولات

در این صفحه، کاربران در قسمت پیشنهاد می توانند پیشنهادات خود را اعلام کنند. پس از اعلام پیشنهاد، همه پیشنهاد ها همراه با نام کاربری و زمان ارائه قیمت ها در جدول پایین نمایش می یابد و تمام کاربران می توانند قیمت های سایر کاربران را مشاهده کنند.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

با تشکر از حسن انتخاب شما، امیدوارم این مطلب برای شما تیک تمی های عزیز مفید باشد.

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید 

مطالب مرتبط:

ایجاد سیستم واریز پیش پرداخت محصول در ووکامرس

چاپ صورت حساب در ووکامرس با افزونه WooCommerce PDF Invoices

افزونه ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس

آموزش محاسبه خودکار نرخ پست های ایران در ووکامرس

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: سامانه پیامککانفیگ امنیتی وردپرسخدمات پشتیبانی سایت وردپرس