در این مطلب افزونه‌ای به شما معرفی خواهد شد که با یک فرایند و تنظیمات بسیار ساده کار ارسال خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام را برای شما انجام خواهد داد. اگز شما یک وب سایت وردپرسی داشته باشید و در اینستاگرام یک پیج ایجاد کرده باشید و بخواهید که زمانی که محتوای جدیدی در سایت خود منتشر کردید در پیج اینستاگرام مربوط به سایت شما نیز هم به طور خودکار منتشر شود این افزونه بسیار افزونه‌ی کارامدی برای شما خواهد بود.

ارسال خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار معروف است که برای گسترش دادن  کسب و کار از بهترین گزینه ها می‌باشد. با توجه به این که امروزه شبکه‌های اجتماعی نقش بسیار مهمی در ارتقاء وب سایت شما دارد، این امر بسیار مهم است که شما حساب‌هایی در رسانه‌های اجتماعی مربوط به سایت خود تنظیم کنید. این کار علاوه بر این که باعث می‌شود که کاربران جدید وارد سایت شما شوند‚ بازدید سایت شما نیز بالا خواهد رفت.

معرفی افزونه

افزونه ارسال خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام افزونه Instagram Auto Poster نام دارد. این افزونه باعث می‌شود که از ارسال مطالب سایت خود به صفحه اینستاگرام به صورت دستی خودداری کرده و بتوانید آن ها را به صورت خودکار ارسال کنید.

ارسال خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام

نصب و فعال سازی افزونه

 

بیشتر بدانید:  جستجوی سریع مطالب در وردپرس

استفاده از این افزونه Instagram Auto Poster بسیار ساده است و به راحتی می‌توانید با آن کار کنید. برای استفاده از این افزونه فقط باید نام کاربری و پسورد اینستاگرام خود را در تنظیمات آن وارد نمایید.

ارسال خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام

فعال سازی گزینه Send new posts in instagram when publishing باعث می‌شود که هر مطلب جدیدی که در سایت شما منتشر شود به طور خودکار در پیج اینستاگرام شما نیز همراه با تصویر شاخص و خلاصه مطلب انتشار پیدا کند.

در صورتی که بخواهید دستی مطالب را در اینستاگرام منتشر کنید گزینه Do not send automatically را بزنید. سپس از صفحه ویرایش هر پست می‌توانید دکمه انتشار آن در پیج خود را بزنید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید. همواره خوشحال می شویم اگر هر سوال یا راهنمایی که در مورد آموزش ارسال خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام داشتید در پایین بخش نظرات مطرح کنید.

 

مطالب مرتبط:

افزونه ارسال ایمیل یادآور برای فاکتورهای پرداخت نشده در ووکامرس

افزونه تخفیف خودکار به مشتریان در ووکامرس

افزونه اضافه کردن تب به محصولات ووکامرس

افزونه ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: افزونه تجاری وردپرس افزونه رایگان وردپرس قالب رایگان وردپرس