بک لینک زمانی خوب است که منبع آن با کیفیت باشد و از سایت‌های با کیفیت و مورد اعتماد گوگل ارسال شده باشد. گوگل سایت‌ها را بر اساس فاکتورهای مختلفی مانند پیج رنک، قدرت دامنه، میزان اعتماد و … دسته بندی می‌کند. یکی از این فاکتورها پسوند دامنه هاست. دو پسوند edu و gov مورد اعتمادترین سایت‌ها از نظر گوگل هستند، چرا که گوگل می‌داند صاحبان این سایت‌ها اشخاص نبوده و این سایت‌ها متعلق به ارگان‌های دولتی (پسوند gov) و یا موسسات آموزشی (پسوند edu) می‌باشند. بنابراین داشتن بک لینک از این‌گونه سایت‌ها در اعتبار سایت شما اهمیت بسیار زیادی دارد.

می‌خواهم این پکیج را سفارش دهم

در این سرویس سئو ما برای شما ۴۰ دامنه با کیفیت و با قدرت بالا از این گونه سایت‌ها ارائه می‌کنیم که می‌تواند در رتبه گیری سایت شما بسیار تاثیر گذار باشد و اعتماد گوگل را به سایت شما بطور ویژه‌ای افزایش دهد.

سایت‌هایی که با دامنه edu هستند، مخفف education یا همان آموزشی هستند و سایت‌های با دامنه gov در واقع مخفف Government به معنی دولت یا دولتی هستند. دریافت بک لینک از این سایت‌ها برای گوگل و موتور های جستجو ارزش ویژه ای دارد، چرا که بک لینک گرفتن از این سایت‌ها کار آسانی نیست و دوم این که بک لینک‌های edu و gov از نظر گوگل می تواند یک منبع طبیعی و واقعی و بدور از اسپم برای سایت‌های با ارزش باشند.

ارزش بک لینک edu و gov نسبت به بقیه بک لینک‌ها در گوگل، مثل ارزش شاگرد ممتاز در بین بقیه شاگردان در نزد معلم است.

بک لینک‌های edu آنقدر ارزش خاصی در بین بقیه بک لینک‌ها دارند که سایت‌ها و نرم افزارهای آنالیز بک لینک، تعداد بک لینک‌های edu یک سایت را هم بطور مجزا نمایش می‌دهند. یعنی پس از بررسی یک سایت، مثلا بررسی می‌کنند که این سایت ۲۰۰ بک لینک دارد و ۲۰ بک لینک edu هم دارد.

توجه: تمامی بک لینک‌های این سرویس دائمی بوده و نیازی به تمدید ماهانه ندارد و یکبار پرداخت برای همیشه می باشد.

بک لینک‌هایی که در این سرویس دریافت می‌کنید:

۵۰ بک لینک از سایت‌هایی با پسوند edu و gov با قدرت دامنه یا DA بالای ۴۵

ویژگی‌های این سرویس منحصر بفرد:

  • تمامی بک لینک‌ها به صورت دائمی بوده و ۱۰۰% از دامنه های مجزا می‌باشند.
  • تمامی دامنه‌ها از پیج رنک و قدرت AUTHORITY بسیار بالایی برخوردارند.
  • تمامی بک لینک‌ها به صورت دستی ساخته می‌شوند و از هیچ نرم افزاری استفاده نمی‌شود.
  • ۱۰۰% از نظر الگوریتم‌های گوگل پاندا، پنگوئن و هامینگبرد امن می‌باشند.
  • تمامی بک لینک‌ها کاملا طبیعی بوده و اکثرا به صورت Dofollow می‌باشند.
  • بک لینک‌ها از سایت‌های خارجی با اعتبار بسیار بالا و به صورت مقاله یا اکثرا پروفایل می‌باشند.
  • گزارش کار به همراه سایت‌ها و یوزر پسورد تمام اکانت‌ها ارسال خواهد شد.
آیا این بک لینک‌ها دائمی هستند یا نیاز به تمدید ماهانه دارند؟
تمامی بک لینک‌های این سرویس دائمی بوده و شما فقط یکبار پرداخت خواهید داشت. بک لینک‌های این سرویس نیازی به تمدید ماهانه ندارند.
آیا این سرویس برای سایت من از نظر گوگل امن است؟
بله این سرویس ۱۰۰ درصد امن می باشد. تمامی لینک‌ها بصورت دستی در سایت‌ها ایجاد می‌شوند و تمامی این سایت‌ها نیز در واقع بزرگترین، معتبرترین و مورد اعتمادترین سایت‌ها از نظر گوگل هستند. با این شرایط چگونه گوگل می‌تواند سایت شما را جریمه کند؟ در واقع این سرویس کاملا منطبق با اصول و دستورالعمل‌های خود گوگل است.
آیا بک لینک‌ها به صورت فالو follow قرار می‌گیرند و یا به صورت نو فالو nofollow؟
با توجه به اینکه ما تمامی سعی خود را می کنیم تا سرویس‌های بک لینک سازی ما از دید گوگل کاملا طبیعی جلوه نماید لذا در این پکیج تعدادی از لینک‌ها به صورت فالو بوده و برخی نیز به صورت نوفالو می باشند تا کاملا طبیعی به نظر برسد. (. لطفا به این موضوع توجه داشته باشید که بک لینکهای نو فالو نیز در صورتیکه از منبع بسیار با کیفیت باشند مورد توجه گوگل بوده و باعث افزایش DA سایت شما می شوند و در صورتی که تمام بک لینک‌ها به صورت فالو باشند می‌تواند برای گوگل شک برانگیز باشد.
آیا بک لینک‌ها دقیقا با کلمه کلیدی مورد نظر ایجاد می‌شود؟
توجه به این موضوع الزامی است که امروز گوگل بسیار هوشمند بوده و در صورتی که تمامی لینک‌ها از کلمه کلیدی ارسال شود ممکن است شک و شبهه ای در گوگل ایجاد شود. لذا ما برای هر چه طبیعی تر دیده شدن بک لینک‌ها، تعدادی از آن‌ها را با کلمات کلیدی و تعدادی دیگر را به صورت لینک مستقیم به دامنه سایت قرار می دهیم.
این سرویس چگونه به سایت من کمک می کند؟
این سرویس در واقع قدرت authority سایت شما را افزایش می دهد و این موضوع باعث افزایش اعتماد گوگل به سایت شما خواهد شد و نهایتا منجر به افزایش رنکینگ گوگل، بالا آمدن سایت در کلمات کلیدی و افزایش موفقیت سایت شما خواهد گردید.
چه مدت طول میکشد تا نتایج ظاهر شود؟
معمولا برای دیدن نتیجه بایستی لینک‌هایی که ثبت می‌شود به صورت طبیعی توسط گوگل شناسایی شوند و توجه نمایید که این موضوع خارج از اختیار ما می‌باشد و به صورت مستقیم به گوگل مرتبط می‌شود و این کار می‌تواند ۱ تا ۳ ماه بطول بیانجامد. در واقع مسئولیت تیک تم پس از ارائه گزارش کار و لیست صفحاتی که بک لینک شما در آن قرار گرفته است به اتمام رسیده و باقی کار در اختیار گوگل می‌باشد.

می‌خواهم این پکیج را سفارش دهم