سلام دوستان به تیک تم خوش آمدید. در این مطلب با معرفی بهترین فروشگاه ساز های وردپرس در خدمت شما هستیم. اگر شما از کاربران وردپرس باشید احتمالا نام فروشگاه ساز هایی از جمله فروشگاه ساز ووکامرس را شنیده باشید. اما همان طور که می‌دانید علاوه بر ووکامرس فروشگاه ساز های دیگری نیز در وردپرس وجود دارند. بهتر است که با دیگر فروشگاه ساز های وردپرس نیز آشنایی داشته باشید. در ادامه دو فروشگاه ساز در وردپرس را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معرفی بهترین فروشگاه ساز های وردپرس

در مطالب اخیر تیک تم درباره فروشگاه ساز ووکامرس و همچنین ایجاد فروشگاه فایل در وردپرس با افزونه Easy Digital Downloads اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم. در این مطلب نیز با معرفی بهترین فروشگاه ساز های وردپرس برای راهنمایی شما جهت انتخاب یک فروشگاه ساز در خدمت شما خواهیم بود.

فروشگاه ساز MarketPress

بهترین فروشگاه ساز های وردپرس

فروشگاه ساز MarketPress یک افزونه فروشگاه ساز در وردپرس است که می‌توانید به عنوان یک فروشگاه ساز محصول فیزیک یا دیجیتال روی آن حساب کنید. با استفاده از آن می توانید نیاز بسیاری از کاربران وردپرسی را برطرف کنید.

این افزونه فروشگاه ساز امکانات کاربردی دارد که آن را از ووکامرس متمایز می‌کند و از رقبای ووکامرس به شمار می‌آید. این افزونه قابلیت ایجاد سیستم فروشگاهی شبکه‌ای‚ پشتیبانی از درگاه‌های پرداخت معروف، امکان فروش محصولات فیزیکی و دیجیتالی، قابلیت تعریف گزینه‌های مربوط به مالیات، داشتن تنظیمات مربوط به حمل و نقل، سیستم تخفیف و کوپن، داشتن مدیریت کامل روی موجودی انبار، داشتن کدهای کوتاه قدرتمند و … را دارا می‌باشد.

بیشتر بدانید:  لایک و دیس لایک نظرات در وردپرس

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

فروشگاه ساز Jigoshop

بهترین فروشگاه ساز های وردپرس

فروشگاه ساز Jigoshop نیز یک افزونه فروشگاه ساز در وردپرس است که نتوانسته از برترین فروشگاه ساز های مخزن وردپرس می‌باشد. به این دلیل که قالب و افزونه های جانبی رایگان برای این افزونه وجود ندارد. اما با وجود این عیب‚ این افزونه یکی از قدرتمند ترین سیستم های فروشگاه ساز موجود در وردپرس است.

از امکانات این افزونه می‌توان به امکان فروش محصولات دانلودی، ارائه گزارشات دقیق، ابزارک و کدهای کوتاه، امکان فروش محصولات متغیر، پرداخت تک صفحه‌ای، مدیریت موجودی کالاها، نمایش محصولات مرتبط ، درون ریزی یا برون بری محصولات و … اشاره کرد.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

سوالی دارید؟! در نظرات سوال خودتون رو مطرح کنید 🙂

 

ما امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این مطلب بهترین فروشگاه ساز های وردپرس را به خوبی معرفی کرده باشیم. همچنین اگر نکاتی در رابطه با بهترین فروشگاه ساز های وردپرس دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

مطالب مرتبط:

افزونه فرم ساز گراویتی فرم

ارتقا امنیت وردپرس

افزونه غضوت وردپرس یوزر پرو

آموزش ویدیویی اصول مدیریت وب سایت برای وب مشتر شدن

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب شرکتی زفایرقالب شرکتی مکس شاپقالب GoodShop وردپرس