تغییر لینک مطالب وردپرس و انتقال آن ها به لینک جدید

سلام دوستان به تیک تم خوش آمدید. در ابن مطلب با معرفی افزونه تغییر لینک مطالب وردپرس و ایجاد یک لینک جدید برای آن ها در خدمت شما هستیم.

شما با استفاده از افزونه تغییر لینک مطالب وردپرس به راحتی می‌توانید لینک مطالب وردپرس را به یک لینک جدید انتقال دهید. تعداد زیادی از سایت ها وجود دارند که بعد از گذشت مدتی از شروع فعالیت سایت نیاز به تغییر دامین و یا تغییر لینک های مطالب خود پیدا می کنند. تغییر ساختار لینک ها مشکلاتی را برای آن ها به وجود می‌آورند. از جمله ایجاد صفحات ۴۰۴ در لینک قدیمی مطالب‚ یا تاثیر بد و منفی در موتورهای جستجو که در صورت وقوع‚ سایت تاثیر بسیار منفی می‌پذیرد که ممکن است خسارات آن جبران ناپذیر باشد و یا در صورت امکان جبران، زمان بر و هزینه بر می‌یاشد.

تغییر لینک مطالب وردپرس

 

از روش‌های جلوگیری از بروز ابن مشکلات انتقال لینک‌های قدیمی به لینک های جدید است که در این صورت سایت صفحات ۴۰۴ را نخواهد داشت و کاربر به لینک جدید مطالب منتقل خواهد شد.

معرفی افزونه تغییر لینک مطالب وردپرس

افزونه تغییر لینک مطالب وردپرس افزونه Change Permalink Helper نام دارد.

با استفاده از این افزونه به راحتی می‌توانید در صورت مشاهده لینک های قدیمی کاربران را بدون برخورد با صفحه های ۴۰۴ به لینک های جدید انتقال دهید. با این کار اگر کاربران از موتور های جستجو نیز وارد سایت شما شوند به مطالب جدید منتقل شده و سایت شما در موتور های جستجو مانند گوگل با مشکل مواجه نخواهد شد.

ابتدا افزونه را از بخش افزودن افزونه در بخش پیشخوان وردپرس و یا مخزن وردپرس نصب و فعال سازی کنید. این افزونه نیاز به تنظیمات خاصی ندارد و پس از نصب می‌توانید شاهد انتقال کاربران به لینک های جدید باشید.

بیشتر بدانید:  افزونه پیامک اطلاع رسانی در وردپرس

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

ما امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این مطلب افزونه تغییر لینک مطالب وردپرس را به خوبی معرفی کرده باشیم. همچنین اگر نکاتی در رابطه با افزونه تغییر لینک مطالب وردپرس دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

 

مطالب مرتبط:

آموزش ساخت پاسخگویی اتوماتیک به ایمیل ها در Cpanel

نمایش فایل های ویدئویی در وردپرس با افزونه Spider Video Player

اشتراک گذاری مطالب وردپرس با افزونه AccessPress Social Share

افزونه نمایش مطالب مشاهده شده توسط بازدیدکننده

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب شخصی وردپرس قالب خبری وردپرسقالب تک صغحه ای وردپرس