تغییر مشخصات ایمیل ارسال شده در وردپرس

سلام دوستان به تیک‌تم خوش آمدید. در این مطلب با معرفی افزونه تغییر مشخصات ایمیل ارسال شده در وردپرس در خدمت شما هستیم.

افزونه تغییر مشخصات ایمیل ارسال شده در وردپرس به برای شما این امکان را فراهم میکند که بتوانید مشخصات ایمیل خود را به‌ روز کنید. فرستادن این نوع ایمیل‌ها که برای اطلاع رسانی استفاده می‌شوند، بطور کلی در وردپرس پر کاربرد و مفید هستند. در این مطلب دو روش به شما معرفی خواهد شد که شما با استفاده از آنها می‌توانید ایمیل و نام ارسال کننده را در ایمیل های ارسالی به روز رسانی کنید.

معرفی افزونه تغییر مشخصات ایمیل ارسال شده در وردپرس

افزونه تغییر مشخصات ایمیل ارسال شده در وردپرس، افزونه CB Change Mail Sender نام دارد. شما با استفاده از این افزونه می‌توانید اطلاعاتی که در ایمیل‌های سایت خود ارسال می‌کنید را به‌روز رسانی نمایید.

تغییر مشخصات ایمیل ارسال شده در وردپرس

روش اول: با استفاده از افزونه

ابتدا باید افزونه CB Change Mail Sender را نصب و فعال‌سازی کنید. سپس روی بخش جدیدی که به همین نام در پیشخوان وردپرس ایجاد شده است کلیک نمایید.

در این صفحه دو فیلد با نام های CB Mail Sender Name و CB Mail Sender Email وجود دارد که در هر یک به ترتیب نام و ایمیل مورد نظر خود را وارد کنید.

تغییر مشخصات ایمیل ارسال شده در وردپرس

روش دوم: با استفاده از کد نویسی

شما می‌توانید به جای استفاده از افزونه CB Change Mail Sender از تکه کد زیر برای انجام این کار استفاده کنید. این تکه کد همان کارایی را برای شما خواهد داشت.

نکته:‌ دقت کنید که در این کد به جای عبارت tim.smith@example.com آدرس ایمیل خود را وارد کنید. همچنین به جای عبارت Tim Smith نام ارسال کننده ایمیل را قرار دهید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

ما امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این مطلب افزونه تغییر مشخصات ایمیل ارسال شده در وردپرس را به خوبی به شما معرفی کرده باشیم. همچنین اگر نکاتی در رابطه با افزونه تغییر مشخصات ایمیل ارسال شده در وردپرس دارید می‌توانید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

 

مطالب مرتبط:

لایک و دیس لایک نظرات در وردپرس

افزونه ایجاد تغییر در ظاهر سایت وردپرس

استفاده از فونت آیکون در وردپرس

آموزش کامل نصب افزونه ووکامرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب تک صفحه ای وردپرسقالب مجله خبری وردپرسقالب چند منظوره وردپرس

تیک تم: آموزش ویدیویی سی پنل