خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / افزونه نمایش مطالب مشاهده شده توسط بازدیدکننده
مطالب

افزونه نمایش مطالب مشاهده شده توسط بازدیدکننده

شاید خیلی از شما بخواهید در وب سات خود، مطالب هایی که اخیرا توسط بازدیدکنندگان مشاهده می شوند را در ابزارک های خود قرار دهید تا برای آن ها نمایش داده شود. این کار را می توانید توسط افزونه ای که در ادامه معرفی خواهم کرد انجام دهید. این افزونه توسط کوکی مرورگر، به صورت ابزارک، مطالبی را که بازدیدکنندگان سایت مشاهده کرده اند را به آن ها نمایش می دهد. همچنین قادر خواهید بود تا با استفاده از آن انواع پست تایپ های سفارشی دیگری همچون برگه‌ها، رونوشت‌ها و… را نیز انتخاب کنید تا در این ابزارک نمایش داده شود.

افزونه نمایش مطالب مشاهده شده توسط بازدیدکننده

افزونه نمایش مطالب مشاهده شده توسط بازدیدکننده با عنوان Posts Viewed Recently در مخزن ودپرس به ثبت رسیده است. این افزونه تا به امروز بیش از ۱۲۰۰ نصب موفق و فعال را دارد و توانسته ۴/۶ امتیاز را کسب کند.

مطالب

آموزش نصب افزونه نمایش مطالب مشاهده شده توسط بازدیدکننده

شما می توانید برای دانلود افزونه Posts Viewed Recently به انتهای همین مقاله مراجعه نمایید و آن را نصب کنید. پس از فعال سازی افزونه به منوی نمایش >> ابزارک ها رفته و ابزارک موجود که با نام Posts Viewed Recently را مشاهده می کنید در مکان موردنظر قرار دهید. سپس مطابق تصویر زیر تنطیمات مربوط به ابزارک را وارد نمایید. در ابتدا برای ابزارک یک نام مناسب انتخاب نمایید و سپس مشخص کنید چه نوع نوشته هایی در آن نمایش داده شوند این کار را با فعال کردن تیک گزینه های پست تایپ انجام دهید.

همین حالا ببینید:  ترفند های کاربردی در بخش نظرات در وردپرس

مطالب

سپس برای نمایش دادن تعداد نوشته ها و پست تایپ های موردنظر را مشخص کرده و نمایش تصویر شاخص نوشته را با فعال کردن تیک گزینه uncover tumbnail انتخاب کنید. سپس اندازه تصویر را از بخش breadth و tallness بر حسب پیکسل وارد نمایید.

تصویر دلخواه برای مطالبی که دارای تصویر شاخص نیستند را از بخش swap picture url می توانید استفاده کنید و با فعال کردن تیک گزینه نمایش تاریخ نوشته‌ها نیز می‌توانید تاریخ انتشار نوشته را وارد نمایید.

مطالب

در انتها ابزارک را ذخیره کرده و مشابه تصویر بالا تغییرات را مشاهده کنید.

دانلود افزونه

صفحه مشخصات

مطالب مرتبط:

  1. چاپ صورت حساب در ووکامرس با افزونه WooCommerce PDF Invoices

  2. افزونه ساخت نقشه سایت در وردپرس

  3. بهینه سازی خودکار لینک های وردپرس

  4. ساخت بسته آسان نصبی در وردپرس با افزونه dupliucator

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: قالب وردپرسویدیو آموزشی وردپرس

لینک کوتاه این مطلب: : https://tiktheme.com/?p=5348


کانال تلگرام تیک تم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *