ایجاد دکمه اشتراک گذاری مطالب وردپرس در تلگرام

ایجاد دکمه اشتراک گذاری مطالب وردپرس در تلگرام باعث می‌شود که بتوانید به سادگی مطالب سایت خود را در تلگرام قرار دهید که این کار برای سایت شما از هر نظر مفید خواهد بود. تلگرام محبوبیت بسیار زیادی در ایران دارد و نیز یکی از شبکه های اجتماعی تقریبا جدید به حساب می‌ آید.

این امکان می‌ تواند برای شما که صاحب یک وب سایت هستید بسیار مفید باشد که کاربران شما زمانی که از مطالب شما خوششان بیاید بتوانند با کلیک روی یک دکمه به راحتی آن مطلب را در تلگرام برای دوستان خود به اشتراک بگذارند.این امکان باعث می‌شود که اشخاص جدید زیادی به وب سایت شما مراجعه کنند و به یکی از کاربران سایت شما تبدیل شوند.

آموزش ایجاد دکمه اشتراک گذاری مطالب وردپرس در تلگرام

کد زیر را در فایل single.php و بین حلقه مطالب وردپرس قرار دهید تا یک دکمه ایحاد شود که بتواند کار به اشتراک گذاری مطالب در تلگرام را برای سایت وردپرسی شما انجام دهد.

در این کد دو لینک با دو لینک مختلف برای تلگرام  وجود دارد که اولی برای نسخه موبایل و دومی برای نسخه کامپیوتر نرم افزار تلگرام می‌ باشند. ما با استفاده از یک دستور شرطی و یک تابع پیش فرض وردپرس آن ها را از هم جدا کردیم و شما تنها کافی است که کد بالا را در مکانی که گفته شد کپی پیست کرده و آن فایل را ذخیره کنید.

بیشتر بدانید:  اضافه کردن لینک خروج به منو داشبورد وردپرس

امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید. همواره خوشحال می شویم اگر هر سوال یا راهنمایی که در مورد آموزش ایجاد دکمه اشتراک گذاری مطالب وردپرس در تلگرام داشتید در پایین بخش نظرات مطرح کنید.

 

مطالب مرتبط:

ترفندهای htaccess برای وردپرس

رفع خطای Remove Render-Blocking JavaScript

جلوگیری از دسترسی هکرها به نام کاربری در وردپرس

ایجاد سیستم پشتیبانی از طریق چت در وردپرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده مقالات: بازاریابی شبکه های اجتماعی ارتباط با مشتری بازاریابی اینترنتی