به صورت پیش فرض بخش نظرات محصولاتی که با افزونه EDD در وردپرس ایجاد می کنید‚ غیر فعال هستند، برای ایجاد کامنت در افزونه EDD می‌توانید از کدی که در این آموزش به شما معرفی می‌کنیم استفاده کنید. به این صورت که با قرار دادن این کد در فایل functions.php به طور خودکار نظرات برای محصولات EDD در هنگام ارسال محصول فعال خواهد شد.

ایجاد کامنت در افزونه EDD

آموزش ایجاد کامنت در افزونه EDD

با استفاده از قرار دادن کد زیر در فایل functions.php بدون استفاده کردن از یک افزونه اضافی به سادگی می‌توانید بخش نظرات را به فروشگاه ساز خود اضافه کنید.

نکته: سعی کنید تا جایی که ممکن است برای اضافه کردن امکانات به وردپرس از کد استفاده کنید و نه از افزونه. به این دلیل که در صورتی که برای اضافه کردن هر امکانی به وردپرس بخواهید افزونه جدیدی اضافه کنید‚ باعث می‌شود که حجم سایت شما بالا برود و این موجب بروز مشکلاتی خواهد شد.

پس از قرار دادن این کد در فایل functions.php هر محصولی که شما به تازگی به فروشگاه ساز خود ارسال کنید دارای بخش نظرات خواهد بود.

بیشتر بدانید:  افزونه‌ای برای ارسال هدیه محصولات در ووکامرس

اما نکته ای که درباره این کد وجود دارد این است که این کد بخش نظرات برای محصولاتی که قبلا ارسال شده باشند را فعال نخواهد کرد. برای فعال کردن بخش نظرات این محصولات شما باید به صورت دستی وارد عمل شوید. به این صورت که به بخش همه محصولات بروید و روی ویرایش سریع محصول مورد نظر کلیک کنید، و بعد نظرات را فعال نمایید.

همچنین می‌توانید از داخل ویرایش مطلب نیز قسمت نظرات را فعال کنید.

آموزش ویدیویی فروشگاه ساز EDD را مشاهده کنید

امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید. همواره خوشحال می شویم اگر هر سوال یا راهنمایی که در مورد آموزش ایجاد کامنت در افزونه EDD داشتید در پایین بخش نظرات مطرح کنید.

 

مطالب مرتبط:

افزونه اضافه کردن تب به محصولات ووکامرس

افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس

افزونه گرفتن اسکرین شات به صورت خودکار در ووکامرس

نمایش نظرات شبکه های اجتماعی در وردپرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده مقالات: اصول طراحی بنر تبلیغاتی جلوگیری از هک وردپرس هاست و سی پنل