ممکن است برای شما پیش آمده باشد که بخواهید تغییرات قیمت محصولات فروشگاه ووکامرس خود را به صورت یک نمودار در سایت نمایش دهید. این کار باعث می‌شود که برخی از کاربران سایت های فروشگاهی که می‌خواهند بدانند که یک محصول در زمان های مختلف چه قیمت هایی داشته است‚ یک نمودار را به صورت بصری ببینند و با توجه به این آمارها برای خود برنامه ریزی کنند که در زمان های مناسب خرید انجام دهند. پس با توجه به این نکات ساخت نمودار تغییر قیمت محصولات در ووکامرس یک مزیت مهم برای سایت های فروشگاهی به حساب می‌آید.

نمودار تغییر قیمت محصولات در ووکامرس

در این آموزش وردپرس افزونه‌ای به شما معرفی خواهد شد که توسظ آن به سادگی می‌توانید نمودار های تغییرات قیمت محصولات را در فروشگاه ووکامرس خود ایجاد کرده و تغییر قیمت اجناس خود را به صورت بصری به کاربران نمایش دهید. استفاده کردن از نمودار تغییرات در مسائلی مانند مسائل مالی امری مهم و کاربردی برای فروش محصولات به حساب می‌آید. شما می‌توانید توسط نمودار حجم اطلاعات زیادی را در محدوده کوچک و در زمانی بسیار کم به مخاطبان خود نمایش دهید.

آموزش ویدیویی ووکامرس را مشاهده کنید

در صورتی که شما صاحب یک سایت فروشگاهی هستید حتما مسائل مالی و استفاده از نمودارها شامل حال شما نیز می شود، شما می توانید با استفاده از نمودارهای متناسب رضایت مخاطبان و کاربران سایت خود را جلب کرده و یک وجهه خاص و حرفه ای به فروشگاه ووکامرس خود بیافزایید.

با توجه به این که قیمت محصولات فروشگاهی هیچ وقت ثابت نیست و قیمت کالاها به صورت روزانه در حال تغییر است، ممکن است که شما هم بخواهید گزارشی از این تغییرات قیمت محصولات فروشگاه خود را به صورت نمودار در سایت خود نمایش دهید.

معرفی افزونه نمودار تغییر قیمت محصولات در ووکامرس

افزونه نمودار تغییر قیمت محصولات در ووکامرس با نام افزونه Plot prices در خزن وردپرس به ثبت رسیده است و شما با استفاده از این افزونه به سادگی می‌توانید تغییرات قیمت محصولات فروشگاه ووکامرس سایت خود را به صورت نمودار به کاربران نمایش داده و یک وجهه حرفه‌ای به سایت خود اضافه کنید.

نمودار تغییر قیمت محصولات در ووکامرس

 

بیشتر بدانید:  آموزش نحوه رفع خطای Maximum Execution Time Exceeded

نصب و فعال سازی افزونه

در ابتدای کار برای دانلود افزونه تنها کافیست افزونه Plot prices را از انتهای همین مطلب به صورت کاملا رایگان دریافت کرده و سپس آن را نصب و فعال سازی نمایید. بعد از فعال کردن افزونه کد زیر را به فایل single-product-page قالب وردپرس سایت خود اضافه کنید:

یا این که می‌توانید به جای استفاده از کد بالا از شورت کد زیر در مکان مورد نظر خود برای قرار گیری نمودار استفاده کنید تا نمودار در مکان مورد نظر فروشگاه ووکامرس شما به نمایش دربیاید:

با اضافه کردن شورت کد بالا در نوشته ها و یا سایدبار های خود، لیست تغییراتی که در سایت خود ثبت می‌کنید در این نمودار نمایش داده خواهد شد، و کاربران سایت شما می توانند مشاهده کنند که محصولات شما در چه تاریخی چه تغییراتی داشته اند.

نمودار تغییر قیمت محصولات در ووکامرس

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم که این مطلب برای شما مفد بوده و مورد استفاده قرار بگیرد.

با آرزوی موفقیت روز افزون شما …

 

مطالب مرتبط:

چگونه فایل‌های PDF را بصورت آنلاین در سایت نمایش دهیم؟

افزونه‌ای برای ارسال هدیه محصولات در ووکامرس

افزونه‌ای برای نمایش آخرین مطالب در وردپرس

افزونه‌ای برای خروجی گرفتن از محصولات ووکامرس

منبع: تیک‌ تم – ارائه دهنده مقالات: آموزش ووکامرس جلوگیری از هک وردپرس خطاهای وردپرس