سفارشی سازی ووکامرس این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید بخش‌های ووکارمرس را به دلخواه خود تغییر دهید. راز مواردی که تعداد زیادی از کاربران وردپرس به دنبال آن هستند این است که بتوانند نام‌های پیش‌فرضی که در بخش‌های مختلف افزونه‌ها استفاده می‌شود را تغییر دهند و نام‌های دلخواهی را برای بخش‌های مختلف از سایت وردپرسی خود قرار بدهند.

آموزش سفارشی سازی ووکامرس

در این در این مطلب افزونه‌ای را به شما آموزش خواهیم داد که می‌توانید به سادگی با استفاده از آن نام‌های دلخواه خود را برای بخش‌های مختلف فروشگاه ووکامرس خود انتخاب کنید.

آموزش ویدیویی ووکامرس را مشاهده کنید

معرفی افزونه

افزونه سفارشی سازی ووکامرس در مخزن وردپرس افزونه WooCommerce Customizer نام دارد و شما با استفاده از این افزونه به سادگی خواهید توانست که محیط فروشگاه ووکامرس را شخصی سازی کنید.

سفارشی سازی ووکامرس

نصب و راه‌اندازی افزونه

ابتدا افزونه را نصب کرده و بعد راه‌اندازی کنید. سپس به مسیر پیکربندی ووکامرس بروید و هر بخش از ووکامرس را که می‌خواهید نام منو و دکمه‌ها را در آن تغییر دهید را در این قسمت وارد کنید.

سفارشی سازی ووکامرس

همه موارد قابل تغییر به صورت دسته‌بندی شده از صفحه فروشگاه محصولات گرفته تا صفحه سبد خرید و برگه پرداخت قرار گرفته است که برای تغییر هر عنوان کافی است تا در فیلد مربوطه نام دلخواه خود را وارد کنید تا فروشگاه خد را متفاوت‌تر از سایرین داشته باشید.

بیشتر بدانید:  افزودن تگ hreflang به وردپرس برای افزایش سئو

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید. همواره خوشحال می شویم اگر هر سوال یا راهنمایی که در مورد آموزش افزونه سفارشی سازی ووکامرس داشتید در پایین بخش نظرات مطرح کنید.

 

مطالب مرتبط:

افزونه ابزارک حساب کاربری ووکامرس

افزونه تخفیف بر اساس تعداد خرید در وو کامرس

افزونه گزارش فروش محصولات ووکامرس

کد نمایش تازه ترین محصولات ووکامرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده مقالات: آموزش ووکامرس افزونه تجاری وردپرسآموزش وردپرس