افزونه شخصی سازی فرم ورود در وردپرس

سلام دوستان به تیک‌تم خوش آمدید. در این مطلب با معرفی افزونه شخصی سازی فرم ورود در وردپرس در خدمت شما هستیم.

افزونه شخصی سازی فرم ورود در وردپرس به شما کمک خواهد کرد که به بصورت دلخواه صفحه ورود وردپرس را شخصی سازی کنید. این افزونه امکاناتی را برای تغییر استایل، لوگو، تصویر زمینه و رنگ دلخواه در اختیار شما قرار خواهد داد.

معرفی افزونه شخصی سازی فرم ورود در وردپرس

افزونه شخصی سازی فرم ورود در وردپرس، افزونه Easy Login Styler نام دارد. این افزونه امکان تغییر طراحی صفحه ورود وردپرس را برای شما فراهم خواهد کرد.

افزونه شخصی سازی فرم ورود در وردپرس

فعال‌سازی افزونه

ابتدا افزونه Easy Login Styler را نصب و فعال‌سازی کنید. سپس روی منویی که با همین نام در تنظیمات پیشخوان شما اضافه شده، کلیک کنید.

صفحه‌ی تنظیمات سفارشی‌سازی صفحه وردپرس در قابل شما باز خواهد شد که تنظیمات آن به شرح زیر است:

  • Logo Image: بخش اول موجود در این صفحه است. در این بخش لوگویی را که قصد نمایش آن در صفحه ورود وردپرس دارید را می‌توانید با کلیک روی دکمه Select or Upload Image در فرم ورود وردپرس قرار دهید.

نکته:‌ لوگویی که به صورت پیش فرض در این بخش نمایش پیدا می‌کند، لوگوی وردپرس می‌باشد که با تغییر آن لوگوی وردپرس نمایش پیدا نخواهد کرد.

  • Background Image: در این بخش نیز با کلیک بر دکمه Select or Upload Image تصویر مورد نظر خود برای نمایش به عنوان تصویر پس‌زمینه را آپلود و یا انتخاب کنید.
  • Custom Login CSS: در این قسمت می‌توانید برای تغییر ساختار فرم ورود وردپرس، استایل مورد نظرتان را کد نویسی کنید. می‌توانید نام کلاس مورد نظر خود را در این بخش وارد کنید تا مطابق آن نوع فونت، رنگ متن، اندازه فونت و … تغییر پیدا کند.
بیشتر بدانید:  افزونه دانلود گروهی فایل های خریداری شده محصولات ووکامرس WooCommerce Bulk Download

 

در انتها نیز برای اعمال این تغییرات روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

افزونه شخصی سازی فرم ورود در وردپرس

 

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

ما امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این مطلب افزونه به روزرسانی ادرس های وردپرس را به خوبی معرفی کرده باشیم. همچنین اگر نکاتی در رابطه با افزونه به روزرسانی ادرس های وردپرس دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

 

مطالب مرتبط:

افزونه ایجاد تغییر در ظاهر سایت وردپرس

دانلود وردپرس فارسی

افزونه Easy Digital Downloads | فروش فایل در وردپرس توسط افزونه EDD

افزونه خبرنامه با میلرلایت وردپرس Official MailerLite Sign Up Forms

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب شخصی وردپرسقالب پزشکی وردپرسقالب گرافیکی وردپرس