سلام به تیک تم خوش آمدید.در این مقاله به کم کردن مراحل خرید در ووکامرس می پردازیم. اگر با پلاگین EDD آشنایی داشته باشید مراحل خرید در این افزونه بسیار آسان است و مشتری فقط کافی است تا ایمیل و نام خود را در آن وارد کند و با ورود به وبسایت خرید کنید، و در صورتی که حساب کاربری نداشته باشید می‌توانید با ثبت ایمیل و نام خود به صورت خودکار عضو وبسایت شود.

کم کردن مراحل خرید در ووکامرس

قطعه کدی که معرفی می کنیم با استفاده از آن می توانید تا مراحل خرید در ووکامرس را نیز به سادگی Edd تبدیل کنید و از فیلدهای که ضروری نیستند مانند کشور و.. که برای فروش محصولات اینترنتی نیازی به آنها ندارید را از آن حذف کنید.

کم کردن مراحل خرید در ووکامرس
کم کردن مراحل خرید در ووکامرس

 

برای شروع کار اول به مسیر ووکامرس> پیکربندی> محصولات> محصولات دانلودی بروید و تیک گزینه‌ی دانلودها نیازمند ورود است را بردارید و تیک گزینه دسترسی به محصولات دانلود شدنی پس از پرداخت را فعال کنید.

بعد به ویرایشگر قالب خود بروید و کدهای زیر را در مکان درست از فایل فانکشن (functions.php) قالب وبسایت خود کپی کنید.

حال اگر می توانید به خرید محصول در فروشگاه ووکامرسی خود کنید می بینید که فیلدهایی مثل کشور، آدرس، شماره موبایل و.. از آن حذف شده است. توجه کنید در صورتی که می‌خواهید تا گزینه شماره موبایل را هم از این لیست حذف کنید می‌توانید دو کاراکتر // را از خط billing_phone بردارید تا در فرم نشان داده نشود.

بیشتر بدانید:  ارسال گزارش خطای ۴۰۴ به ایمیل مدیر سایت

 

مطالب مرتبط:

جستجوی آجاکس محصولات در ووکامرس

ایجاد تخفیف در ووکامرس

نمایش پیام به خریداران محصولات در ووکامرس

قالب شرکتی وردپرس

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: افزونه تجاری وردپرسوبلاگقالب وردپرس