سلام به تیک تم خوش آمدید.در این مقاله به حذف تمام تصاویر شاخص مطالب وردپرس می پردازیم.یکی از مهمترین بخش های مطالب وردپرس و مطالب موجود در وبسایت ها تصاویر شاخص است.

حذف تمام تصاویر شاخص مطالب وردپرس

همان طور که استفاده از تصاویر شاخص در وردپرس میتواند خیلی کاربردی و سودمند باشد؛ همانطور هم میتواند بعضی وقتها برای وبسایت ها، دردسر ساز باشد. تقریبا همه ی قالب های ساده، رایگان و پیشرفته وردپرسی از اینامکان هم پشتیبانی میکنند. همچنین مهمترین قابلیت این قسمت یعنی تصاویر شاخص مطالب و برگه ها و بصورت کلی محتوا این است که از آنها میتواند در صفحه اصلی وبسایت، قسمت ابزارک ها، قسمت اسلایدر مطالب و … استفاده کرد.

ولی ممکن است زمان هایی، تصاویر شاخص مشکلاتی را بوجود می آورند که از مهم ترین و رایج ترین این مشکلات می توان به تغییر قالب و سازگار نبودن اندازه قبلی تصاویر شاخص در پوسته ی جدید است که پاک کردن و جایگزینی تصاویر شاخص جدید به صورت تکی ممکن است باعث آزار کاربران شود و در بعضی موارد غیر قابل اجرا.

نکته : این کد تنها با یکبار اجرا شدن همه ی تصاویر شاخص را پاک می کند پس بدون دلیل این کار را انجام ندهید.

می توانید به شکل یک باره تمامی تصاویر شاخص مطالب وبسایت تان را حذف نمایید و این قطعه کد تنها تصاویر شاخص را از مطالب شما حذف می کند و تصاویر را از روی هاست پاک نمی کند. در استفاده از این قطعه کد دقت نمایید و حتما هم از وبسایت وردپرسی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا وب سایت وردپرسی شما دچار مشکل نشود.

بیشتر بدانید:  کاهش رتبه الکسا در وردپرس
حذف تمام تصاویر شاخص مطالب وردپرس
حذف تمام تصاویر شاخص مطالب وردپرس

برای انجام این کار به functions.php بروید و کد زیر را در آن کپی کنید:

بلافاصله بعد از اینکه فایل functions.php را ذخیره کردید این کد یک database query اجرا می کند و تمام تصاویر شاخص مطالب را پاک می کند.

نکته : لطفا این کد را بعد از اینکه فایل فانکشن را ذخیره کردید از این فایل پاک کنید. زیرا اگر این کد در فانکشن باشد شما نمی توانید برای مطالب خود تصویر شاخص قرار دهید.

امیدواریم مطلب حذف تمام تصاویر شاخص مطالب وردپرس مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد

سوالی دارید؟

سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂

مطالب مرتبط:

آموزش ساخت ارتقاء محتوا در وردپرس و تاثیر آن بعنوان ابزار ایمیل مارکتینگ

ارتقاء محتوا چیست؟ ۳۰ راهکار ساده برای ارتقاء محتوا و گرفتن ایمیل از بازدیدکنندگان سایت

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

افزونه حرفه ای Wordfence Pro وردپرس | نسخه اصلی افزونه امنیتی وردفنس فارسی

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات:سامانه پیامککانفیگ امنیتی وردپرسخدمات پشتیبانی وردپرسویدیو آموزشی