حذف همه تصاویر شاخص مطالب در وردپرس

سلام دوستان به تیک تم خوش آمدید. در این مطلب با آموزش حذف همه تصاویر شاخص مطالب در خدمت شما هستیم.

همان طور که می‌دانید از مهم‌ترین تصاویری که در قسمت مطالب سایت استفاده می‌شود تصاویر شاخص می‌باشند که شما می‌توانید در قسمت‌های مختلفی از سایت از جمله صفحه اصلی سایت، بخش ابزارک‌ها، بخش اسلایدر مطالب و … از آن ها استفاده کنید.

حذف همه تصاویر شاخص مطالب

 

گاهی ممکن است که تصاویر شاخص موجب بروز مشکلاتی در سایت شما شوند. برای مثال ممکن است که شما قالب سایت خود را تغییر دهید و سپس متوجه شوید که سایز قبلی تصاویر شاخص با قالب جدید سازگار نیست. در این صورت به جای این که یکی یکی همه تصاویر شاخص را حذف کنید‚ می‌توانید با استفاده از آموزش حذف همه تصاویر شاخص مطالب تمامی تصاویر شاخص را در همه مطالب سایت خود از بین ببرید.

آموزش حذف همه تصاویر شاخص مطالب در وردپرس

اگر که به هر دلیلی قصد دارید که همه تصاویر شاخص موجود در سایت خود را از بین ببرید‚ می‌توانید از قطع کد زیر استفاده کنید. قطعه کد زیر را در توابع قالب خود یعنی در فایل Function.php سایت وارد نمایید.

با اضافه کردن این کد در فایل Function.php تمامی تصاویر شاخص موجود در سایت وردپرسی شما خذف خواهد شد.

آموزش ویدیویی وردپرس را مشاهده کنید

ما امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این مطلب حذف همه تصاویر شاخص مطالب در وردپرس را به خوبی آمزش داده باشیم. همچنین اگر نکاتی در رابطه با حذف همه تصاویر شاخص مطالب در وردپرس دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

 

مطالب مرتبط:

چگونه نسخه های قبلی قالب و افزونه‌ وردپرس را بازگردانی کنیم؟

افزونه زمان بندی انتشار مطالب وردپرس

محدودیت سنی در عضویت کاربران وردپرس

قالب املاک ریل هومز وردپرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب گردشگری اکسپلور وردپرس قالب چند منظوره Qaro وردپرس   افزونه مکمل صفحه ساز ویژوال کامپوزر