گاهی اوقات ممکن است شراطی برای مدیر سایت به وجود آید که غیر فعال کردن برخی مطالب در وردپرس یک کار بسیار ضروری باشد و شما نیاز به پنهان کردن مطلب یا مطالبی از صفحه اصلی را داشته باشید. در این شرایط شما نیاز به حذف مطالب مورد نظر یا پیش نویس کردن آن ها را دارید .

آموزش غیر فعال کردن برخی مطالب در وردپرس

در این مطلب افزونه ای به شما معرفی خواهد شد که توسط آن قادر به غیر فعال کردن نمایش مطالب مورد نظر از صفحه اصلی سایت وردپرسی خود خواهید بود. قابلیت غیر فعال کردن عنوان یک مطلب از صفحه اصلی ، قابلیت غیر فعال سازی عنوان مطلب از صفحه ی مطلب ، قابلیت غیر فعال سازی نمایش عنوان در صفحه دسته بندی ها ، قابلیت غیر فعال سازی عنوان مطلب در صفحه آرشیو مطالب ، قابلیت غیر فعال سازی عنوان در منو ، قابلیت غیر فعال سازی عنوان در ابزارک ها و … از جمله ویژگی های این افزونه می باشد .

غیر فعال کردن برخی مطالب در وردپرس

معرفی افزونه غیر فعال کردن برخی مطالب در وردپرس

افزونه غیر فعال کردن برخی مطالب در وردپرس با نام Disable Title در مخزن وردپرس ثبت شده و یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به غیرفعال کردن نمایش مطلب خود از صفحه اصلی سایت خود خواهید بود . پس از نصب این افزونه پارامتر های گوناگونی از جمله مواردی که در بالا اشاره شد‚ در صفحه ارسال مطلب در سایت شما نمایش داده خواهد شد که می توانید هر یک از آن ها را انتخاب نمایید.

بیشتر بدانید:  رفع مشکل آپلود فایل swf در وردپرس

ویژگی های افزونه Disable Title برای وردپرس :

  • امکان غیر فعال سازی عنوان یک مطلب از صفحه اصلی
  • امکان غیر فعال کردن عنوان مطلب از صفحه ی مطلب
  • قابلیت غیر فعال کردن نمایش عنوان در صفحه دسته بندی ها
  • امکان غیر فعال سازی عنوان مطلب در صفحه آرشیو مطالب
  • قابلیت غیر فعال سازی عنوان در منو
  • قابلیت غیر فعال سازی عنوان در ابزارک ها

در صورتی که به دنبال افزونه ای برای غیر فعال سازی عنوان مطالب سایت خود از بخش های مختلف هستید ، پیشنهاد ما استفاده از افزونه Disable Title می باشد . شما می توانید این افزونه را از لین ک زیر دانلود نمایید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید. همواره خوشحال می شویم اگر هر سوال یا راهنمایی که در مورد آموزش غیر فعال کردن برخی مطالب در وردپرس داشتید در پایین بخش نظرات مطرح کنید.

 

مطالب مرتبط:

کد نمایش مطالب تصادفی در وردپرس

روش‌های نصب و فعال‌سازی قالب‌های وردپرس

جلوگیری از کپی تصاویر در وردپرس

نحوه آپدیت کردن وردپرس به صورت دستی

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب تفریحی وردپرس قالب تک صفحه ای وردپرس قالب چند منظوره وردپرس