سلام به تیک تم خوش آمدید. در این مقاله به آموزش غیرفعال سازی جستجو در وردپرس می پردازیم.بعضی از سایت ها مثل سایت های تجاری ساده محتوا زیادی ندارند و دارای تعداد کمی صفحه است برای این دسته از سایتها فرم جستجو کاربرد زیادی ندارد و مدیران وبسایت علاقه مند است ابزار جستجو را حذف کنند.خیلی از سایت هایی که با استفاده از وردپرس بالا آمده اند سایت های تجاری هستند و در چند صفحه خلاصه میشوند و حتی خیلی از آنها ممکن است سایت های تک صفحه ای باشند . این افراد ممکن است نیازی به جستجو نداشته باشند و بخواهند آن را کلا غیر فعال کنند.ما در اینجا آموزش غیر فعال کردن ویژگی جستجو در وردپرس را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که امیدواریم بتواند در این کار به شما کمک کند.

غیرفعال سازی جستجو در وردپرس

ابزار جستجو در وبسایت های وردپرسی یک ابزار بسیار مهم و کارآمد است که می تواند به کاربران وبسایت های وردپرسی در زمینه یافتن مطالب دلخواه و مورد نظر خود کمک کند و در کمترین زمان ممکن مواردی را که می خواهند پیدا کنند؛ اما بعضی کاربرانی نیز وجود دارند که نیاز به غیرفعال سازی بخش جستجو یا همان موتور جستجو داخلی سایت خود نمایند تا کاربران قادر به جستجوی مطالب نباشند.

غیرفعال سازی جستجو در وردپرس
غیرفعال سازی جستجو در وردپرس با افزونه Disable Search

غیرفعال سازی جستجو در وردپرس با کد

استفاده از افزونه ها در وردپرس ممکن است درست نباشد و فشار زیادی را بر سرور بیاورد؛ از این رو ممکن است کاربرانی بخواهند با استفاده از کد چنین کاری را انجام دهند که در این قسمت کد غیرفعال سازی جستجو در وردپرس را برای شما کاربران وردپرسی آماده نموده ایم:

غیرفعال سازی جستجو در وردپرس با افزونه Disable Search

افزونه Disable Search یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس است که توسط آن میتواند به غیرفعال سازی قسمت جستجو در سایت وردپرسی خود خواهید بود و توسط آن می توانید ابزار جستجوی داخلی وبسایت خود را غیرفعال کنید. برای استفاده از این افزونه اول از طریق بقسمت افزودن افزونه در بخش پیشخوان وردپرس و یا مخزن وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن کنید. بعد از نصب افزونه نیاز به هیچگونه تنظیمات خاصی نخواهید داشت و به صورت خودکار قابلیت جستجوی مطالب از کاربران گرفته خواهد شد.

غیرفعال سازی جستجو در وردپرس
غیرفعال سازی جستجو در وردپرس با افزونه Disable Search

امیدواریم مطلب غیرفعال سازی جستجو در وردپرس با افزونه Disable Search مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد.

سوالی دارید؟

سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

مطالب مرتبط:

۳۰ راه حل ساده برای گرفتن ایمیل کاربران و افزایش لیست ایمیل

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

۲۱ نکته مهم برای بالا بردن سئو سایت در وردپرس و ایجاد پست های جذاب

لیست ایمیل چیست؟ چرا باید از سرویس ایمیل مارکتینگ استفاده کنیم؟

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: وردپرس افزونه تجاری وردپرسقالب وردپرس