سلام به تیک تم خوش آمدید. در این مقاله به آموزش ارسال گزارش خطای ۴۰۴ به ایمیل مدیر سایت  می پردازیم.خطای  ۴۰۴ از خطاهایی می باشد که برای هر وبمستر و کاربری نامطلوب است ، این خطا نمایش می یابد که لینکی به اشتباه وارد شده است و لینک در وب سایت شما وجود ندارد و قابل دسترس نیست، این خطا ممکن است به علت پیوند های یکتا باشد ، یا بر اثر تغییرات در پیوند های یکتا با این خطا برخورد کرده باشید ، تاثیرات صفحات ۴۰۴ یا همان Not Found در وبسایت شما بسیار تاثیر منفی دارد و رتبه ی سایت شما را پایین می کشد.

ارسال گزارش خطای ۴۰۴ به ایمیل مدیر سایت

تاثیرات منفی این خطا به صورت مستقیم و غیر مستقیم در وبسایت شما اعمال میشود و به صورت تدریجی و به مرور زمان  در موتورهای جستجو،رتبه وبسایت شما را کاهش می یابد.

اگر در سایت شما به تعداد دفعات این خطا زیاد شود گوگل امتیاز وب سایت شما را کاهش میدهد و باعث ایجاد مشکلات زیادی برایوب سایت شما خواهد شد پس شما باید این تعداد خطای ۴۰۴ را کنترل کنید و برای اطلاع از ایجاد این خطا میتوانید کارهایی را انجام دهید که این خطا به ایمیل شما گزارش شود.

ارسال گزارش خطای ۴۰۴ به ایمیل مدیر سایت
ارسال گزارش خطای ۴۰۴ به ایمیل مدیر سایت

 

نکته:باید قبل از اضافه کردن کد های زیر از قالب وب سایت خود نسخه پشتیبان بگیرید.

نکته:باید زمانی که دیگر نیازی به این کدها در وب سایت خود ندارید این کد را به صورت کامل پاک کنید.

برای انجام این کار باید از قطعه کدی استفاده کنید که به صورت زیر است و باید آن را در فایل function.php قالب وردپرس خود کپی کنید:

امیدواریم مطلب ارسال گزارش خطای ۴۰۴ به ایمیل مدیر سایت مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد.و مورد استفاده شما قرار بگیرد.

سوالی دارید؟

سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂

مطالب مرتبط:

آموزش ساخت ارتقاء محتوا در وردپرس و تاثیر آن بعنوان ابزار ایمیل مارکتینگ

ارتقاء محتوا چیست؟ ۳۰ راهکار ساده برای ارتقاء محتوا و گرفتن ایمیل از بازدیدکنندگان سایت

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

افزونه حرفه ای Wordfence Pro وردپرس | نسخه اصلی افزونه امنیتی وردفنس فارسی

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: کانفیگ امنیتی وردپرسخدمات پشتیبانی وردپرسویدیو آموزشی