در این مقاله یکی دیگر از افزونه های ووکامرس را برای شما تیک تمی های عزیز ارائه خواهم داد. مهم ترین و کلیدی ترین بخش وب سایت های فروشگاهی پروسه خرید محصولات می باشد. مشتریان با خرید خود از فروشگاه، ایمیل اطلاع رسانی از خرید توسط فروشگاه شما دریافت می کنند. اما یکی از مشکلاتی که وجود دارد این است که ایمیل های ارسالی برای مشتریان ارسال نمی شوند و ممکن است این مشکل از سوی هاستینگ رخ دهد. اما در مواردی ممکن است از سوی خود وردپرس نیز باشد که لازم است گاهی ارسال ایمیل در ووکامرس را تست کنید. در این آموزش ووکامرس به شما افزونه ای جهت تست ایمیل های ارسالی در ووکامرس معرفی خواهم کرد.

معرفی افزونه تست ارسال ایمیل در ووکامرس

افزونه WooCommerce Email Test تاکنون توانسته است بیش از ۵۰۰۰ نصب فعال و موفق و کسب امتیاز ۴٫۳ در مخزن وردپرس به ثبت برساند. افزونه فوق برای تست ایمیل های ارسالی در ووکامرس به کار می رود. با استفاده از افزونه WooCommerce Email Test قادر خواهید بود تا فرم ایمیل‌های ارسالی خود در وردپرس را مشاهده و شخصی سازی نمایید و علاوه بر آن اقدام به ارسال تست ایمیل در ووکامرس کنید تا در صورت عدم ارسال بتوانید مشکل ارسال نشدن ایمیل در ووکامرس را حل نمایید. این افزونه در زمینه خود یک افزونه محبوب به شمار می رود و تا به امروز مورد استفاده کاربران بسیاری قرار گرفته است.

تست

نصب و فعال سازی افزونه تست ارسال ایمیل در ووکامرس

برای دانلود افزونه WooCommerce Email Test می توانید به انتهای همین مقاله مراجعه نمایید. ابتدا افزونه را فعال نمایید. سپس مانند تصویر زیر به بخش ووکامرس —> email test رفته و در این بخش یک سفارش را انتخاب نمایید.

نکته: در صورت نداشتن سفارش، می توانید خودتان به صورت آزمایشی سفارشی را ثبت نمایید.

تست

پس از انتخاب یک سفارش مانند تصویر بالا، در پایین صفحه گزینه هایی وجود دارند که با کلیک بر روی هر یک از موارد قادر خواهید بود تا مانند تصویر زیر اقدام به مشاهده پیش نمایشی از فرم ایمیل مورد نظر کرده و در صورت لزوم اقدام به سفارشی سازی فرم ایمیل در سایت ووکامرسی خود کنید.

بیشتر بدانید:  بهترین پلاگین امنیتی برای سایت های وردپرسی

تست

گزینه های موجود در پایین صفحه در تصویر به ترتیب آزمایش فرآیند های زیر است:

  • New Order: ارسال ایمیل در صورت ایجاد یک سفارش جدید
  • Processing Order: ارسال ایمیل در صورت آماده سازی سفارش مشتری
  • Completed Order: ارسال ایمیل در صورت کامل شدن سفارش
  • Customer Invoice: ارسال ایمیل صورتحساب مشتری
  • Customer Note: ارسال ایمیل در صورت افزودن یک یادداشت به محصول توسط مشتری

آموزش افزونه WooCommerce Email Test به پایان رسید اما قابل به ذکر است که ابتدا شما باید قالب ایمیل ووکامرس را پیکربندی کرده باشید تا امکان تست ایمیل های ارسالی در ووکامرس توسط افزونه معرفی شده در این مقاله را فراهم نمایید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم این آموزش ووکامرس مورد توجه شما تیک تمی ها قرار گرفته باشد.

مطالب مرتبط:

آموزش ساخت اسلایدر وردپرس با افزونه Cyclone slider

افزونه ایجاد تبلیغات متنی فارسی در وردپرس Parsi Text ADS

افزونه ایجاد تصاویر متحرک در وردپرس

ایجاد لیست مقایسه محصولات در ووکامرس

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: ویدیو آموزشیقالب وردپرسآموزش ووکامرس