سلام به تیک تم خوش آمدید.در این مقاله به آموزش به رفع مشکل پایان یافتن زمان ورود در پیشخوان وردپرس می پردازیم.آیا شما با پایان رسیدن زمان حضور در پیشخوان با مشکل پیدا کرده اید؟ کاربران وردپرسی با این موضوع خیلی مواجه می شوند.همه ی عیب یابی عادی مثل غیرفعال کردن افزونه ها، تخلیه کش، پاکسازی کوکی های مرورگر،و حتی بازگرداندن وردپرس از پشتیبان گیری راهنمایی عالی در این زمینه خواهد بود.

رفع مشکل پایان یافتن زمان ورود در پیشخوان وردپرس

برای این مسئله ورود خیلی ساده است مطمئن شوید که باید همان نشانی اینترنتی در نشانی وبسایت خود را و آدرس وردپرسی در تنظیمات وردپرس خود را وارد کنید. این به این معنی است که به www یا یک آدرس بدون www در زمینه هر دو نیاز دارید.

به داشبورد وردپرس بروید و به تنظیمات عمومی بروید.

رفع مشکل پایان یافتن زمان ورود در پیشخوان
رفع مشکل پایان یافتن زمان ورود در پیشخوان

اگر می توانید به قسمت مدیریت دسترسی پیدا کنید، سپس می توانید این فایل wp-config.php به روز رسانی و ویرایش کنید.
وبسایت خود را با استفاده از یک سرویس گیرنده FTP، و در مکانی که فایل wp-config.php در دایرکتوری و در ریشه وبسایت خود اتصال دهید.
این فایل را در دسکتاپ خود دانلود کنید را و آن در یک ویرایشگر متن مثل دفترچه یادداشت باز کنید. بعد این کد را در بالای خط اضافه کنید:

به جای استفاده از آدرس وب ،از این کد هم میتوانید کپی کنید:

 نکته : باید به جای example.com نام دامنه وبسایت خود را وارد کنید.

به جای آدرسهای وارد شده در کد آدرس سایت خود را وارد کرده و فایل را ذخیره کنید. پس از اینکه توانستید مجددا وارد پیشخوان شوید به بخش تنظیمات مراجعه کرده و مجددا چک کنید تا آدرس‌ها یکی باشند، در صورت مغایرت در آدرس آن را اصلاح کنید.

بیشتر بدانید:  تغییر اندازه کادر ویدیو در وردپرس

چرا وردپرس خروج از سیستم را نگه می دارد؟

برای چگونگی کار وردپرس به ورود نیاز دارید.وردپرس یک کوکی در مرورگر خود را به اعتبار یک نشست ورود به سیستم ایجاد میکند.این کوکی در آدرس وردپرس ذخیره شده و در بخش تنظیمات,تنظیم کنید. اگر از یک آدرس استفاده می کنید که به تنظیمات وردپرس دسترسی ندارد وردپرس قادر نخواهد بود جلسه خود را تایید کند.

امیدواریم مطلب رفع مشکل پایان یافتن زمان ورود در پیشخوان وردپرس مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید

مطالب مرتبط:

افزونه حرفه ای Wordfence Pro وردپرس | نسخه اصلی افزونه امنیتی وردفنس فارسی

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

ارتقاء محتوا چیست؟ ۳۰ راهکار ساده برای ارتقاء محتوا و گرفتن ایمیل از بازدیدکنندگان سایت

آموزش ساخت ارتقاء محتوا در وردپرس و تاثیر آن بعنوان ابزار ایمیل مارکتینگ

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات:سامانه پیامککانفیگ امنیتی وردپرسخدمات پشتیبانی وردپرسویدیو آموزشی