در قالب های جدید و امروزی امکانات جالب با رابط کاربری زیبا وجود دارد و موجب می شوند که کاربران سایت زمان هر چه بیشتری را در سایت ما صرف کنند. جستجوی تمام صفحه در وردپرس یکی از این امکانات جالب در سایت های وردپرسی می باشد. با استفاده از این امکان کاربر می تواند با یک اکشن فیلد جستجو را به صورت تمام صفحه بدون بخش های دیگر مشاهده کند و متن مورد نظر خود را در سایت جستجو کند.

جستجوی تمام صفحه در وردپرس

هچنین قابلیتی در سایت ها با یک اکشن ایجاد می شود و به صورت یک پاپ آپ عمل می نماید. این پاپ آپ دارای یک علامت ضربدر به عنوان آیکون برای بسته شدن جستجوی تمام صفحه می باشد. در این مطلب افزونه ای را به شما معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن می توانید برای سایت خود جستجوی تمام صفحه ایجاد کنید.

معرفی افزونه جستجوی تمام صفحه در وردپرس

افزونه جستجوی تمام صفحه در وردپرس افزونه Full Screen Search Overlay نام دارد و می تواند قابلیت جالب جستجوی تمام صفحه را به سایت وردپرسی شما اضافه نماید.

نصب و فعال سازی افزونه

ابتدا افزونه Full Screen Search Overlay را نصب کرده و سپس فعال سازی نمایید. می توانید این افزونه را توسط لینک موجود در انتهای این مطلب از مخزن وردپرس دانلود کرده و سپس نصب کنید. این افزونه هیچ تنظیمات خاصی ندارد و شما می توانید پس از نصب آن به سادگی خروجی را در مرورگر خود مشاهده نمایید.

بیشتر بدانید:  ساخت بسته آسان نصبی در وردپرس با افزونه dupliucator

جستجوی تمام صفحه در وردپرس

پس از نصب و فعال سازی افزونه هیچ نیازی نیست که شما به بخش تنظیمات افزونه جستجوی تمام صفحه در وردپرس بروید. به این دلیل که این افزونه هیچ تنظیمات خاصی را شامل نمی شود و شما به سادگی می توانید در خروجی نتیجه را مشاهده نمایید.

برای نمایش خروجی ابتدا باید قالب شما حداقل یک فیلد جستجو داشته باشد. برای این که فرم جستجوی سایت خود را به صورت تمام صفحه مشاهده کنید باید داخل فیلد جستجو یک بار کلیک کنید. سپس مشاهده خواهید کرد که فیلد جستجو در سایت شما به صورت تمام صفحه نمایش داده خواهد شد.

 

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید. همواره خوشحال می شویم که اگر هر سوال یا راهنمایی که در مورد آموزش جستجوی تمام صفحه‌ در وردپرس داشتید در پایین بخش نظرات مطرح کنید.

 

مطالب مرتبط:

آموزش ساخت اسلایدر وردپرس با افزونه Cyclone slider

افزونه ایجاد تبلیغات متنی فارسی در وردپرس Parsi Text ADS

افزونه ایجاد تصاویر متحرک در وردپرس

ایجاد لیست مقایسه محصولات در ووکامرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده مقالات: ارتباط با مشتریتولید محتوا و سئوبازاریابی شبکه اجتماعی