فرآیند خرید در یک فروشگاه اینترنتی قوانین مخصوص به خود را دارد، روند خرید در فروشگاه ووکامرس به این صورت می باشد که وقتی محصولی را برای خرید انتخاب می کند، محصول موردنظر به سبد خرید اضافه می شود. پس از آن به صفحه پرداخت وارد می شوید در این صفحه باید مشخصات خود را وارد نمایید و سپس نوبت به پرداخت می رسد. در این مرحله پس از انتخاب درگاه پرداخت موردنظر، می توانید هزینه محصول را پرداخت کنید. حال روند خرید در این فروشگاه به پایان می رسد.

همانطور که شاهد روند خرید در فروشگاه ووکامرس بودید، این پروسه طولانی به نظر می رسد. برخی از مدیران تمایل دارند که مشتریان آن ها سریعتر به سمت خرید بروند و مراحل طولانی را طی نکنند. این کار نیز باعث جلب رضایت مشتریان می شود. در این مقاله قصد معرفی افزونه وردپرسی را دارم که با استفاده از آن بتوانید روند خرید در فروشگاه ووکامرس را کوتاه کنید و با یک کلیک به صفحه پرداخت هدایت شوید. برای آشنایی بیشتر با افزونه با ما همراه باشید…

آشنایی با افزونه رفتن به صفحه پرداخت با یک کلیک در ووکامرس

افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و شما عزیزان با استفاده از آن می توانید با یک کلیک ساده مشترین خود را به صفحه پرداخت هدایت کنید. با این کار قطعا رضایت مشتریان را جذب می کنید.

صفحه پرداخت

آموزش نصب و راه اندازی افزونه رفتن به صفحه پرداخت با یک کلیک در ووکامرس

اگر تمایل به استفاده از این افزونه وردپرس را دارید می توانید به انتهای مقاله مراجعه کنید و افزونه را به صورت رایگان دانلود نمایید. پس از فعال کردن افزونه در پیشخوان وردپرس خود و در منو plugins YITH گزینه ای تحت عنوان One-Click Checkout ظاهر می شود. با کلیک بر روی این گزینه به صفحه تنظیمات افزونه هدایت می شوید.

بخش settings

صفحه پرداخت

در این صفحه مشخص کنید که مشتری پس از خرید محصول مستقیم وارد صفحه پرداخت شود و روند خرید را انجام دهد. گزینه های این صفحه شامل:

Button label: در این بخش می توانید متنی که روی دکمه نمایش داده می شود را وارد کنید. این بخش به صورت پیش فرض انگلیسی است و شما می توانید آن را به فارسی تغییر دهید.

بیشتر بدانید:  حذف درخواست اطلاعات FTP در وردپرس

Button background: در این بخش می توانید رنگ پس زمینه ی دکمه را تعیین نمایید.

Button background on hover: در این بخش می توانید رنگ پس زمینه ی دکمه در هنگام کلیک روی آن را مشخص نمایید.

Button text color: در این بخش می توانید رنگ متن موجود روی دکمه را تعیین کنید.

Button text color on hover: در این بخش نیز می توانید رنگ متن موجود روی دکمه در هنگام کلیک روی آن را مشخص کنید.

پس از انجام تنظیمات بر روی دکمه save changes کلیک کنید. همچنین می توانید تنظیمات را به صورت پیش فرض برگردانید.

می توان اشاره کرد که هیچ دلیلی وجود ندارد که مشتریان دائمی شما، جزئیات صورت حساب خود را در هر بار خرید وارد کنند. با استفاده از افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout همه کسانی که قبلا اطلاعات صورت حساب خود را ذخیره کرده اند قادر خواهند بود برای خرید دوباره تنها با یک کلیک ساده خرید کنند.

اکنون به صفحه ی یکی از محصولات می رویم تا نتیجه را مشاهده نماییم.

صفحه پرداخت

نتیجه گیری

بسیاری از فروشگاه ها به این صورت می باشند که در هر بار خرید مشتریان باید مراحل را طی کنند. اما اگر می خواهید مراحل را کوتاه تر کنید و تنها با یک کلیک ساده مشتریان را به صفحه پرداخت هدایت کنید توسط افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout می توانید این امکان را فراهم کنید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم توسط این افزونه بتوانید رضایت مشریان را به فروشگاه خود جلب کنید. موفقیت شما آرزوی ماست…

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید 

مطالب مرتبط:

چگونه سیستم فروش بلیط را در وردپرس راه اندازی کنیم؟

ساخت شمارش گر فروش ویژه در ووکامرس

افزونه درون ریزی و برون بری محصولات در ووکامرس

افزونه تخفیف خودکار به مشتریان در ووکامرس

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: قالب وردپرسسامانه پیامکخدمات پشتیبانی وردپرس