بسیاری از مدیران به دنبال امکانات زیادی برای وب سایت خود هستند، آن ها می خواهند با استفاده از امکانات کاربران زیادی را جذب وب سایت خود کنند. یکی دیگر از این امکانات استفاده از هشتگ در وردپرس می باشد. امروزه واژه ی هشتگ یا به عبارتی #… در اینترنت بسیار استفاده می شود. در شبکه های اجتماعی با استفاده از هشتگ به راحتی می توانید، مطالب مرتبط با موضوعی که ‌‌می خواهید را پیدا کنند. در وردپرس با کمک برچسب ها می توانید این امکان را فراهم کنید، اما با استفاده از افزونه هشتگ در وردپرس می توانید این امکان را فراهم سازید. برای آشنایی بیشتر با این افزونه وردپرسی در ادامه با ما در ارتباط باشید…

آشنایی با افزونه هشتگ در وردپرس

با استفاده از افزونه وردپرس Hashtagger می توانید در وردپرس خود هشتگ ایجاد کنید. هشتگ در وردپرس معادل برچسب است. این افزونه بیش از ۱۰۰۰ نصب موفق و فعال را در مخزن وردپرس داشته و امتیاز ۵ از ۵ را توسط کاربران از آن خود کرده است.

افزونه هشتگ در وردپرس

نصب و راه اندازی افزونه هشتگ در وردپرس

برای استفاده از افزونه Hashtagger آن را از انتهای همین مقاله دانلود کنید. سپس از مسیر افزونه‌ها –> بارگذاری افزونه –> انتخاب فایل افزونه –> نصب، افزونه را فعال کنید. پس از آن افزونه در پیشخوان وردپرس شما فعال می شود و به راحتی می توانید از #هشتگ در مطالب سایت خود استفاده کنید. زمانی که از هشتگ در نوشته خود استفاده می کنید، این افزونه به صورت خودکار آن ها در قسمت برچسب های مطلب اضافه می کند. سپس هنگامی که کاربری در مطلبی بر روی هشتگی کلیک کند، تمام مطالبی که دارای این هشتگ هستند برای کاربر به نمایش در می آید.

بیشتر بدانید:  غیر فعال سازی برخی مطالب در وردپرس

اضافه کردن هشتگ در وردپرس و سازماندهی آن ها، تنها کار این افزونه نمی باشد. شما با استفاده از این افزونه قادر هستید با دستور username@ کاربر مورد نظر را در متن مورد توجه قرار داده و با کلیک روی آن، به صفحه شخصی کاربر هدایت شوید. چنانچه قسمت username@ برای شما کار نکرد، از پیشخوان وردپرس و قسمت تنظیمات، روی لینک hashtag کلیک نموده، وارد تب usernames شده و در بخش Handeling of @username نحوه پاسخ آن را مانند تصویر زیر تعیین نمایید.

افزونه هشتگ در وردپرس

نمونه از هشتگ در وردپرس در تصویر زیر آمده است:

افزونه هشتگ در وردپرس

نتیجه‌‏گیری

با استفاده از افزونه وردپرسی hashtagger که در این مقاله به آموزش آن پرداختیم، می توانید به کاربران خود تجربه نوع جدید و سریع تری از جست‌ و جو را عرضه ‌‌کنید. درحقیقت ترکیبی از دسته بندی و برچسب در وردپرس همان هشتگ در وردپرس می باشد. با استفاده از این افزونه همچنین می توانید کاربر مورد نظر را در متن مورد توجه قرار داده و با کلیک روی آن، به صفحه شخصی کاربر هدایت شوید.

دانلود افزونه

صفحه مشخصات

امیدوارم آموزش امروز در افزودن امکانات بیشتر به وب سایتتان کمکی به شما کرده باشد.

موفقیت شما آرزوی ماست…

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید 

مطالب مرتبط:

تغییر مسیر پوشه های اصلی در وردپرس

چگونه سرعت صفحات سایت وردپرسی خود را افزایش دهیم؟

افزونه ایجاد منو عمودی در وردپرس

افزونه ورود اضطراری کاربران بدون نیاز به پسورد در وردپرس

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: قالب وردپرس فروشگاهیافزونه تجاری وردپرسپشتیبان وردپرس