یکی از پر امتیاز ترین قسمت ها برای سئو وب سایت عنوان های مطالب می باشند. اما ممکن است زمانی پیش بیاید که شما نمی خواهید عنوان یکی از مطالب موجود در سایت خود را به کاربری که قصد مطالعه محتوا را دارد نمایش بدهید.در این مطلب افزونه ای به شما معرفی خواهد شد که توسط آن به سادگی بتوانید عمل مخفی کردن عنوان مطالب در وردپرس را به انجام برسانید.

آموزش مخفی کردن عنوان مطالب

در مطالب قبل افزونه ای به شما همراهان عزیر تیک تم معرفی شد که توسط آن می توانستید عمل غیر فعال سازی برخی مطالب در وردپرس را انجام دهید. در این مطلب نیز قصد داریم افزونه ای دیگر درباره ی مخفی کردن عنوان مطالب در وردپرس را به شما معرفی کنیم.

معرفی افزونه مخفی کردن عنوان مطالب

افزونه پنهان سازی عنوان مطالب در وردپرس با عنوان افزونه Hide Title در دسته افزونه های کاربردی در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و سما می توانید به کمک آن بدون اعمال هیچ گونه تنظیمات خاصی عنوان مطالب مورد نظر خود را در سایت وردپرسی خود را پنهان کنید و مانع نمایش داده شدن آن ها همراه با مطلب در سایت شوید.

نصب و فعال سازی افزونه Hide Title

ابتدا برای کار با این افزونه لازم است که آن را دانلود کنید. برای این کار می توانید جدیدترین نسخه ی این افزونه را از انتهای همین صفحه به صورت کاملا رایگان دانلود کنید. پس از دانلود افزونه آن را در وب سایت خود نصب کرده و سپس فعال سازی نمایید. سپس بسیار راحت و بدون تنظیمات خاصی می توانید هدف خود یعنی پنهان سازی عنوان مطلب را انجام دهید.

بیشتر بدانید:  آموزش انتقال سایت جوملا به وردپرس گام به گام

توجه داشته باشید که این افزونه کاربردی وردپرس هیچ تنظیمات خاصی ندارد و فقط کافی است که به بخش ویرایش پستی که قصد مخفی کردن عنوان آن را دارید رفته و تیک گزینه Hide Title را علامت بزنید و در نهایت پست را ذخیره کرده تا عنوان مطلب مورد نظر در سایت شما پنهان شود.

مخفی کردن عنوان مطالب

حال نوشته ای را که عنوان آن را پنهان کرده اید را می توانید انتشار دهید و سپس آن را مشاهده کنید تا نتیجه را ببینید. که در واقع نتیجه همان مخفی شدن عنوان محتوای مورد نظر می باشد.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم که این آموزش وردپرس مورد توجه شما همراهان تیک تم قرار گرفته باشد.

با آرزوی موفقیت روز افزون شما …

 

مطالب مرتبط:

افزونه ارسال ایمیل در وردپرس با افزونه Email Users

افزونه رمزنگاری کردن ایمیل ها و جلوگیری از سرقت

افزونه‌ی Cron Jobs یا زمان‌بندی دستورالعمل‌ها در وردپرس

افزونه جستجو قدرتمند وب سایت با Swiftype

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده مقالات: آموزش ووکامرسبازاریابی محتوا آموزش وردپرس