در مواقع طبیعی و استاندارد، هنگامی که نوشته ای را در وردپرس می نویسید و دکمه انتشار را می زنید، آن مطلب در صفحه نخست وب سایت شما به عنوان آخرین مطلب منتشر شده ظاهر می شود. اما گاهی اوقات شما نمی خواهید که نوشته ی جدید خود را در صفحه نخست مشاهده کنید و یا نمی خواهید نوشته ای را که منتشر کردید را تمام کاربران وب سایت خود مشاهده کنند. زیرا فقط می خواهید آن نوشته جهت لینکی به مطالب دیگر باشد. در این مقاله افزونه وردپرسی را جهت پنهان کردن نوشته های وردپرس به شما معرفی می نماییم. در ادامه همراه ما باشید …

معرفی افزونه وردپرس جهت پنهان کردن نوشته های وردپرس

با استفاده از افزونه WP Hide Post می توانید آخرین مطلب منتشر شده را از صفحه نخست وب سایت خود پنهان کنید. عملکرد این افزونه بسیار راحت بوده و تنظیمات ساده ای جهت انجام این کار را دارد. افزونه ی پنهان کردن نوشته های وردپرس در مخزن وردپرس موجود بوده و بیش از ۵۰,۰۰۰ نصب موفق و فعال دارد. این افزونه وردپرسی امتیاز ۴ از ۵ را توسط کاربران از آن خود کرده، این رقم از محبوبیت این افزونه می باشد.

پنهان کردن نوشته های وردپرس
پنهان کردن نوشته های وردپرس

ویژگی های افزونه پنهان کردن نوشته های وردپرس

  • قابلیت کنترل پنهان کردن نوشته‌ های وردپرس در صفحه اصلی.
  • قابلیت پنهان کردن نوشته‌ های وردپرس از دسته ها.
  • قابلیت پنهان کردن نوشته‌ های وردپرس از برچسب ها.
  • قابلیت پنهان کردن نوشته‌ های وردپرس از صفحه نویسنده.
  • قابلیت پنهان کردن نوشته‌ های وردپرس از صفحه بایگانی.
  • قابلیت پنهان کردن نوشته‌ های وردپرس از نتایج جستجو.
  • قابلیت پنهان کردن نوشته‌ های وردپرس از فید وردپرس

نصب و فعال سازی افزونه پنهان کردن نوشته های وردپرس

از انتهای همین مقاله افزونه WP Hide Post را دانلود نمایید و سپس آن را در پیشخوان وردپرس خود فعال کنید. پس از آن در پیشخوان خود و در بخش منو ها گزینه ی wp hide post را مشاهده خواهید کرد. بر روی آن کلیک کنید تا به بخش تنظیمات افزونه پنهان کردن نوشته های وردپرس بروید.

بیشتر بدانید:  رفع خطای ۴۲۹ Too Many Requests در وردپرس
پنهان کردن نوشته های وردپرس
مخفی کردن نوشته های وردپرس

در اینجا ۴ بخش را مشاهده می کنید که فقط گزینه general قابل تنظیم است و سایر بخش ها به عنوان راهنما می باشند یا متعطق به نسخه پرمیوم افزونه هستند. در این بخش برای فیلد Allowed custom post types می توانید یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.

بررسی بخش نوشته ها

نوشته ی موردنظر خود را که می خواهیید پنهان نمایید را در ویرایشگر وردپرس باز کنید، صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید و به باکس Visibility مراجعه نمایید.

پنهان کردن نوشته های وردپرس
پنهان کردن آخرین نوشته های وردپرس

برای مخفی کردن نوشته های وردپرس در بخش های مختلف وب سایت خود در تصویر بالا تیک بخش های دلخواه خود را بزنید. با زدن تیک هر بخش نوشته ی موردنظر در آن بخش ظاهر نخواهد شد. در صورتی که می خواهید نوشته ی موردنظرتان در تمام بخش پنهان بماند گزینه Check all را انتخاب کنید.

نتیجه گیری

ممکن است بخواهید در وب سایت و یا وبلاگ خود نوشته ای را که منتشر کرده اید را از دید کاربران در بعضی از بخش های سایت خود پنهان نمایید. برای این منظور تیم فعال وردپرس افزونه wp hide post را معرفی کرده اند. این افزونه از محبوبیت بالایی در بین کاربران برخوردار بوده است.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید. شاد و پیروز باشید…

باشد.

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید 🙂

 

مطالب مرتبط:

تغییر مسیر پوشه های اصلی در وردپرس

گوتنبرگ وردپرس چیست؟

نمایش تعداد بازدید مطالب بدون افزونه در وردپرس

آموزش نصب وردپرس در سی‌پنل

منبع: تیک تم – ارائه دهنده مقالات: افزونه رایگان وردپرس افزونه تجاری وردپرس وبلاگ