ممکن است که برای شما هم یش آمده باشد که نیاز به تغییر تعداد محصولات نمایشی در ووکامرس داشته باشید. در حالت پیش فرض در صفحه فروشگاه قالب وردپرس‚ تعداد محصولاتی که به نمایش در می آید ۱۲ عدد است که گاهی لازم است این تعداد را افزایش دهید.

تغییر تعداد محصولات نمایشی در ووکامرس

در حالت عادی کاربران می‌ توانند محصولات فروشگاه ووکامرس خود را بر اساس صعودی، نزولی، جدیدترین‌ها و قدیمی‌ترین‌ها فیلتر کرده و به نمایش در بیاورند. اما امکان این که در هر صفحه چند محصول برای آن‌ها نمایش داده شود و بر طبق چه معیاری مرتب شوند وجود ندارد. به همین دلیل در حالت پیشفرش می‌توانید توسط کد و افزونه ای که در این مطلب خدمت شما معرفی میکنیم‚ تعداد محصولات نمایشی را در ووکامرس تغییر دهید.

آموزش ویدیویی ووکامرس را مشاهده کنید

در این آموزش وردپرس دو روش برای تغییر تعداد نمایش محصولات ووکامرس به شما معرفی خواهد شد که توسط آن‌ها به سادگی می‌توانید تغییر تعداد محصولات نمایشی در ووکامرس را تغییر دهید.

کد تغییر تعداد محصولات نمایشی در ووکامرس

برای اینکه بتوانید بدون استفاده از افزونه تعداد محصولاتی که در ووکامرس نمایش داده می‌شوند را تغییر دهید‚ کافیست که کد زیر را در فایل functions.php قالب خود قرار دهید.

نکته: برای عدد مورد نظر خود برای تعداد محصولات نمایشی را در خط اول کد به جای عدد ۲۴ قرار دهید. همچنین با تغییر عدد ۹ در خط سوم کد می‌توانید تعداد ستون‌های محصولات را کم و زیاد کنید.

[php]
بیشتر بدانید:  تفاوت SEO و SEM در چیست؟

add_filter( ‘loop_shop_per_page’, ‘new_loop_shop_per_page’, 24 );

function new_loop_shop_per_page( $cols ) {

$cols = 9;

return $cols;

}

با درج کد بالا در فایل functions.php تعداد محصولات و ستون های صفحه محصولات فروشگاه ووکامرس سایت وردپرسی شما ویرایش خواهد شد.

افزونه تغییر تعداد محصولات نمایشی در ووکامرس

افزونه ای که برای تغییر دادن تعداد محصولات نمایشی در فروشگاه ووکامرس مورد استفاده قرار می‌گیرد با نام WooCommerce Products Per Page در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است. این افزونه را می‌توانید توسط لینک موجود در انتهای این مطلب دانلود کزده و سپس نصب و فعا‌سازی نمایید.

تغییر تعداد محصولات نمایشی در ووکامرس

پس از نصب و فعال سازی افزونه در در بخش افزونه ها. از پیشخوان سایت وردپرس خود به ادرس فروشگاه > پیکربندی > محصولات >نمایش مراجعه کرده و طبق تصویر زیر تغییرات صفحه فروشگاه خود را اعمال کنید.

تغییر تعداد محصولات نمایشی در ووکامرس

در این تصویر در چهار مورد اول موجود در بخش WooCommerce Products Per Page به راحتی می‌توانید تعداد محصولات و ستون نمایش محصولات را تغییر بدهید.

 

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم که این مطلب مفید بوده و مورد استفاده شما قرار بگیرد.

با آرزوی موفقیت شما …

 

مطالب مرتبط:

چگونه فایل‌های PDF را بصورت آنلاین در سایت نمایش دهیم؟

افزونه‌ای برای ارسال هدیه محصولات در ووکامرس

افزونه‌ای برای نمایش آخرین مطالب در وردپرس

افزونه‌ای برای خروجی گرفتن از محصولات ووکامرس

منبع: تیک‌ تم – ارائه دهنده: قالب تجاری وردپرس قالب فروشگاهی وردپرسقالب فروشگاهی EDD وردپرس