مدیران سایت‌ها همیشه سعی می‌کنند که تعداد بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش بدهند. بیستر مدیران سایت‌ها، مطالب را به صورت منظم منتشر می‌کنند و تصور می‌کنند که مطالب به صورت خودکار بازدیدکنندگان جدیدی را جذب می‌کنند. اما باید بدانید که در اکوسیستم رقابتی امروز مدیران سایت برای افزایش بازدید و جذب ترافیک باید مطالب خود را به روش‌های مختلفی در معرض دید کاربران قرار دهند. در این مطلب برترین افزونه ها برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت را به شما معرفی خواهیم کرد. توسط این افزونه می‌توانید به روش‌های دیگری میزان بازدید کاربران در وردپرس را افزایش دهید.

برترین افزونه ها برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت

افزونه‌های متعددی جهت جذب ترافیک و یا نشر و پیشنهاد مطالب به کاربران وجود دارد. در این مطلب افزونه‌هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید بدون نیاز به آگهی و با سرعت بالا بازدیدکنندگان جدیدی را به سایت خود جذب کرده و ترافیک سایت خود را بیشتر کنید.

افزونه Super Socializer

در مطالب اخیر تیک تم آموزش کامل افزونه Super Socializer در خدمت شما بودیم. این افزونه برای اشتراک‌گذاری مطالب وردپرس در شبکه‌های اجتماعی مانند گوگل پلاس، توییتر، فیس‌بوک و… مورد استفاده قرار می‌گیرد و از برترین افزونه ها برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت وردپرسی به شمار می‌آید. علاوه بر این می‌توانید برای افزایش بازدید بازدیدکنندگان جدیدی را به صفحات خود هدایت کنید. از بهترین راهکارها برای این کار این است که دکمه‌های اشتراک‌گذاری در سایت وردپرسی خود قرار دهید.

برترین افزونه ها برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت

توسط افزونه Super Socializer می‌توانید دکمه‌های موردنظر برای اشتراک‌گذاری مطالب خود را انتخاب کرده و در سایت خود قرار دهید. همچنین این افزونه دارای قابلیت سفارشی‌سازی است و کاملاً انعطاف‌پذیر می‌باشد.

از امکانات این افزونه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رایگان
 • امکان تنظیم کردن در موبایل و دسکتاپ
 • واکنش‌گرا
 • تنظیم نوار اشتراک‌گذاری در دو حالت عمودی یا افقی

افزونه Contextly Recommends

آموزش افزونه Contextly Recommends در مطالب قبلی تیک تم تولید شده و شما می‌توانید برای یادگیری و دانلود این افزونه به این مطلب مراجعه کنید. این افزونه می‌تواند مطالب مرتبط با موضوع فعلی را به بازدیدکننده نمایش دهد. اگر می‌توانید به‌ سرعت بازدیدکننده جذب کنید یعنی محتوای موجود در سایت شما جذاب است، پس توصیه می‌کنم که خوانندگان را به قسمت “محتوای مرتبط” هدایت کنید. این بخش می‌تواند در ستون‌های فرعی و یا در پایان پست‌های خود قرار گیرد.

برترین افزونه ها برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت

با توجه به کارایی افزونه Contextly Recommends می تواند تاثیر بسیار زیادی در بهبود سئوی سایت وردپرسی شما داشته باشد و عمل لینک دهی داخلی به پست‌های مرتبط را به روش ساده‌تری انجام انجام گیرد. علاوه بر این، افزونه قادر است محصولات و فیلم‌ها را به بازدیدکنندگان سایت توصیه کند. پس گزینه بسیار مناسبی برای افزایش بازدید کاربران در سایت وردپرسی شما خواهد بود.

از امکانات این افزونه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ساده‌سازی لینک دهی داخلی
 • مدیریت مطالب مرتبط
 • نمایش اتوماتیک مطالب مرتبط در انتهای هر محتوا

افزونه Social Comments

همانطور که در آموزش افزونه Social Comments خدمت شما توضیح دادیم‚ توسط افزونه Social Comments این امکان برای شما فراهم می‌شود که بتوانید ارتباطی بین وردپرس و شبکه‌های اجتماعی برقرار کرده و نظرات و دیدگاه‌های بازدیدکنندگان را در به نمایش دربیاورید.

برترین افزونه ها برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت

افزونه Social Comments به شما اجازه می‌دهد تا نظرات شبکه های فیس‌بوک، گوگل پلاس و… را به سایت وردپرسی خود اضافه کنید. به این صورت به بازدیدکنندگان خود فرصت می‌دهید دیگران را در شبکه‌های خود تگ کنند و افراد جدید با سایت شما آشنا شوند. این روش برای افزایش بازدید کاربران در وردپرس تأثیر بسیار قابل توجهی دارد. کارایی این افزونه باعث می‌شود که بخش نظرات سایت شما به یک جامعه فعال و همچنین یک منبع ارجاع تبدیل شود.

بیشتر بدانید:  بازاریابی شبکه های اجتماعی چیست؟

از امکانات موجود در این افزونه می‌توان به موارد زیر اشاره کزد:

 • قابلیت اشتراک‌گذاری مطالب توسط کاربران در وردپرس
 • امکان سفارشی‌سازی

افزونه Hello Bar

پنجره‌ها و همچنین پیام‌های اعلان برای کاربران بسیار جذاب هستند. این اعلان‌ها برای شما این امکان را فراهم می‌کنند که یک پیام هدفمند را در سایت خود نمایش دهید. در آموزش افزونه Hello Bar نحوه کار با این افزونه کاملا برای شما شرح داده شده است.

Hello Bar در بین گزینه‌های مختلف طراحی پیام اعلان‚ گزینه بسیار مناسبی است و به شما اجازه می‌دهد که یک اعلان طراحی کرده که آن به صفحه‌ای برای دریافت لیستی از ایمیل‌ها متصل شده است. همچنین این افزونه یک گزارش دقیق از تجزیه‌ و تحلیل بازدیدکنندگان و ایمیل‌های کاربران به شما نمایش می‌دهد. توسط افزونه Hello Bar، می‌توانید با بازدیدکننده خود در ارتباط بوده و با اقداماتی مانند پیشنهاد عضویت در خبرنامه، نمایش لینک پست‌های محبوب یا تشویق برای اشتراک‌گذاری مطالب در رسانه‌های اجتماعی می‌توانید بازدید کاربران از سایت وردپرسی خود را افزایش دهید.

از امکانات افزونه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان تهیه لیست ایمیل کاربران
 • امکان طراحی در موبایل و دسکتا
 • امکان سفارشی‌سازی رنگ و دکمه

افزونه AccessPress Instagram Feed

یکی از روش‌های حفظ ارتباط با بازدیدگنندگان جمع‌آوری بازخورد آن‌ها است. همانطور که می‌دانید توجه کرن به نظرات بازدیدکنندگان موجب محبوب‌تر شدن سایت شما می‌شود و بازدیدکنندگان ایت شما را افزایش می‌دهد. باید بدانید که سؤالات و نظرات باعث می‌شود که ایده‌های جدید جمع‌آوری کرده و به‌سرعت پیشرفت کنید. این قابلیتی است که افزونه AccessPress Instagram Feed برای شما فراهم می‌کند. این افزونه از برترین افزونه ها برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت به شمار می‌آید که در آموزش افزونه AccessPress Instagram Feed نحوه کار با آن را به صورت کامل شرح داده شده است.

برترین افزونه ها برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت

توسط این افزونه می‌توانید به‌جای تهیه یک ساید بار یا یک صفحه جداگانه، برای جمع‌آوری نظرات از یک ابزارک استفاده کنید. برای تبلیغات و برند سازی نیز می‌توانید از این شبکه اجتماعی کمک گرفته و مطالب خود را در نمایش دهید و دنبال کنندگان خود را به سایت وردپرسی هدایت کنید. این کار باعث افزایش بازدید کاربران در وردپرس خواهد شد.

از امکانات این فزونه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان جمع‌آوری بازخورد
 • پیکربندی کردن ساده
 • امکان سفارشی‌سازی
 • انعطاف‌پذیر

امیدوارم مطلب برترین افزونه ها برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت وردپرسی برای شما مفید باشد.

موفق باشید …

 

مطالب مرتبط:

افزونه ارسال ایمیل در وردپرس با افزونه Email Users

افزونه رمزنگاری کردن ایمیل ها و جلوگیری از سرقت

افزونه‌ی Cron Jobs یا زمان‌بندی دستورالعمل‌ها در وردپرس

افزونه جستجو قدرتمند وب سایت با Swiftype

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده مقالات: آموزش ووکامرسآموزش وردپرس امنیت وردپرس