بعضی مواقع پیش می آید که با کلیک روی یک لینک با خطا مواجه می شوید. لازم است بدانید که این موضوع برای سئوی سایت مناسب نیست. در این مطلب روشی را به شما آموزش خواهیم داد که بتوانید به سادگی کار رفع لینک های خراب وردپرس را برای بهبود سئوی سایت خود انجام دهید.

رفع لینک های خراب وردپرس

معمولا زمانی که شما جا به جایی هایی را در سایت خود انجام می دهید و یا دامنه ی سایت خود را تغییر می دهید، ممکن است با مشکل خرابی لینک ها و یا تصاویر رو به رو شوید. در واقع به اصطلاح می گوییم لینک ها در حین جا به جایی شکسته یا خراب شده اند. در صورتی که دامنه ی سایت خود را تغییر دادید و یا هاست را عوض کردید و یا این که به هر دلیل دیگری از نوع جا به جایی و انتقال، با مشکل از بین رفتن و یا خراب شدن لینک ها و تصاویر قبلی در وب سایت به مشکل مواجه شدید می توانید توسط افزونه ی ساده ای که در این مطلب به شما معرفی می کنیم به سادگی مشکل سایت را حل کنید و نیاز به اقدامات بسیار پیچیده ای هم ندارید.

معرفی افزونه رفع لینک های خراب وردپرس

افزونه رفع لینک های خراب وردپرس با نام افزونه Broken Link Checker در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و در رفع کردن لینک های خراب سایت به شما کمک خواهد کرد. شما می توانید جدیدترین نسخه این افزونه را از انتهای همین مطلب به صورت کاملا رایگان دانلود کنید.

بیشتر بدانید:  ایجاد فرم تماس با افزونه فرم ساز WPForms

 

رفع لینک های خراب وردپرس

نصب و فعال سازی افزونه

در ابتدای کار باید افزونه Broken Link Checker را نصب کنید. پس از نصب و فعال سازی آن به بخش تنظیمات > Link Checker بروید. اکنون افزونه به دنبال لینک های خراب در وب سایت می گردد. بسته به مقدار مطالبی که در سایت بدست می آید افزونه برای یافتن لینک خراب در بین پست ها زمان صرف می کند. پس از انجام به تعداد لینک های خراب پیدا شده در همان صفحه نگاه کنید.

 

رفع لینک های خراب وردپرس

برای دیدن لینک خراب می توانید روی لینک کلیک کرده و یا این که به ابزار > Broken Links بروید. که این بخش لینک های خراب را مانند زیر نمایش خواهد داد:

رفع لینک های خراب وردپرس

می توانید از صفحه لینک خراب آدرس یا پست متعلق به آن لینک را ویرایش نمایید. همچنین می توانید اقدامات عمده مانند لغو ارتباط تمام لینک های خراب, علامت گذاری های صحیح و رفع هدایت ها را به انجام برسانید. پس از رفع شدن لینک خراب افزونه را غیر فعال کنید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم که این مطلب مورد استفاده شما قرار بگیرد. با آرزوی موفقیت شما …

 

مطالب مرتبط:

آموزش ویدیویی ووکامرس

قالب فروشگاهی فلت سام

آموزش ویدیویی سی پنل

قالب فروشگاهی پوکا وردپرس

منبع: تیک‌ تم – ارائه دهنده: افزونه سئو ووکامرسافزونه فرم ساز گراویتی فرمافزونه یواست سئو پریمیوم وردپرس