سلام در این مقاله به آموزش محدود کردن عنوان مطالب در وردپرس می پردازیم. از نظر سئو  وبسایت تعداد کاراکتر های درست و مناسب برای سئوی مطالب وبسایت بین ۵۵ تا ۶۰ کاراکتر است؟ مدیریت تعداد کاراکتر های مطالب وبسایت به این روش خیلی سخت و دشواری است.مخصوصا اگر چندین نویسنده در وبسایتتان داشته باشید.

محدود کردن عنوان مطالب در وردپرس

در این میخواهیم چگونگی محدود کردن تعداد کارکتر عنوان وبسایت خود را محدود کنید . شاید وبمستران و طراحان وبسایت بخواهند عنوان مطالب خود را کوتاه یا بلند بنویسید که میتواند با استفاده از افزونه Limit Post Titles این کار را با آسانی و زود انجام دهید. شاید نویسندگانی در وبسایت شما کار میکنند که تعداد کارکترهای مطالب خود را یا خیلی کوتاه یا بیش از حد بلند مینویسند و شما از این اقدام رنج میبرید پس برای کنترل و مدیریت عنوان ها بر روی تعداد واژه های عنوان مطالب وبسایت خود افزونه  Limit Post Titles را  معرفی میکنیم.

محدود کردن عنوان مطالب در وردپرس
محدود کردن عنوان مطالب با افزونه Limit Post Titles

محدود کردن عنوان مطالب در وردپرس با افزونه Limit Post Titles

در ادامه به روش استفاده از این افزونه خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید . اولین کار باید افزونه را از لینک دانلود موجود در این مطلب دانلود کرده و بعد آنرا بر روی هاست نصب کنید. بعد از فعال کردن افزونه، در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود، در منوی تنظیمات روی گزینه ی (افزونه  Limit Post Titles ) کلیک کنید بعد به صفحه ای وارد میشوید که در تصویر زیر نشان داده شده است. .پس از نصب و فعالسازی افزونه به قسمت تنظیمات > Limit Post Titles بروید. در این قسمت یک سری تنظیمات است که برای محدود کردن عنوان مطالب در وردپرس

بیشتر بدانید:  افزونه ایجاد بارکد در وردپرس
محدود کردن عنوان مطالب در وردپرس
محدود کردن عنوان مطالب با افزونه Limit Post Titles

در این قسمت دو تنظیم برای این افزونه در دسترس ما است که مشخص شده می توانیم تعداد کاراکتر های عنوان نوشته را تغییر دهید و همچنین انواع پست از جمله نوشته و برگه را تغییر دهید. البته ذخیره تنظیمات را فراموش نکنید

حالا می بینید که هنگام تایپ کردن عنوان نوشته تعداد کاراکتر های عنوان را میبینید و می توانید آنها را مدیریت کنید.

محدود کردن عنوان مطالب در وردپرس
محدود کردن عنوان مطالب با افزونه Limit Post Titles

امیدواریم مطلب محدود کردن عنوان مطالب با افزونه Limit Post Titles مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد.

سوالی دارید؟

سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

مطالب مرتبط:

آموزش ساخت ارتقاء محتوا در وردپرس و تاثیر آن بعنوان ابزار ایمیل مارکتینگ

ارتقاء محتوا چیست؟ ۳۰ راهکار ساده برای ارتقاء محتوا و گرفتن ایمیل از بازدیدکنندگان سایت

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

افزونه حرفه ای Wordfence Pro وردپرس | نسخه اصلی افزونه امنیتی وردفنس فارسی

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات:سامانه پیامککانفیگ امنیتی وردپرسخدمات پشتیبانی وردپرسویدیو آموزشی