روش‌های ورود به سی پنل

سلام دوستان به تیک تم خوش آمدید. در این مطلب با آموزش نحوه ورود به سی پنل در خدمت شما خواهیم بود.

بهترین و امن‌ترین پرتکل برای ورود به سی پنل https:// می‌باشد. پس ابتدا این عبارت را بنویسید و سپس آدرس ورود به سی پنل خود را قرار بدهید. شما برای ورود به سی پنل می‌توانید از این سه روش زیر استفاده کنید:

  1. از طریق نام دامنه وب سایت خود و سپس قرار دادن دونقطه ۲۰۸۳
  2. از طریق هاست نیم شرکت هاستینگ به علاوه قرار دادن دونقطه ۲۰۸۳
  3. با استفاده از آدرس IP هاست و قرار دادن دونقطه ۲۰۸۳

آموزش ویدیویی سی‌پنل را مشاهده کنید

ورود به سی پنل

اطلاعاتی که برای ورود به سی پنل از طریق این سه راه نیاز دارید توسط شرکت هاستینگ بعد از خرید هاست به شما ارسال شده است. اما برای ورود به سی پنل با استفاده از روش اول یعنی با استفاده از نام دامنه، حتما باید دامنه سایت شما فعال و تایید شده باشد و dns های دامنه نیز به صورت صحیح ست شده باشد. پس اگر هنوز از فعال شدن دامنه سایت و ست شدن dns ها روی دامنه خبر ندارید می‌توانید با ارسال تیکت پشتیبانی به شرکت هاستینگ خود از فعال شدن نام دامنه سایت خود مطمئن شوید. اگر پس از بررسی متوجه شدید که دامنه شما فعال نشده است، می‌توانید از طریق آدرس آی پی یا Hostname وارد سی پنل شوید.

بیشتر بدانید:  آموزش قرار دادن دکمه ی G+1 در وردپرس

ورود به سی پنل

برای ورود به سی پنل با دامنه tiktheme.com ابتدا باید آدرس دامنه را در مرورگر وارد کنیم و در انتهای آن دو نقطه ۲۰۸۲ را قرار دهیم. پس از کلیک روی دکمه Enter صفحه ورود به سی پنل را مشاهده می‌کنیم. در این صفحه نام کاربری هاست خریداری شده را در مقابلusername و رمزعبور هاست را نیز در مقابلpassword قرار می‌دهیم سپس روی دکمه login کلیک می کنیم.
در این مرحله شما وارد سی پنل شده‌اید و با استفاده از ابزارهای موجود در این قسمت می‌توانید وب سایت، فایل ها، ایمیل ها، دیتابیس‌های خود را مدیریت کنید.

آموزش ویدیویی سی‌پنل را مشاهده کنید

ما امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این مطلب روش های ورود به کنترل پنل سی پنل را به خوبی معرفی کرده باشیم. همچنین اگر نکاتی در رابطه با آموزش و معرفی روش های ورود به سی‌ پنل دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

 

مطالب مرتبط:

ایجاد کد امنیتی گوگل در وردپرس

افزونه ایجاد تغییر در ظاهر سایت وردپرس

نمایش بنر به صورت شناور در وردپرس

افزونه ورود اضطراری کاربران بدون نیاز به پسورد در وردپرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب گردشگری اکسپلور وردپرسقالب چند منظوره Qaro وردپرس  –افزونه Mailster