افزونه نمایش نوار اعلان در وردپرس

سلام دوستان به تیک‌تم خش آمدید. در این مطلب با معرفی افزونه نمایش نوار اعلان در وردپرس در خدمت شما هستیم.

افزونه نمایش نوار اعلان در وردپرس امکان قرار دادن یک نوار اعلان رنگی که بتوان دکمه‌هایی به همراه لینک بر روی آن قرار داد را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید از این نوار اعلان برای اطلاع رسانی در وردپرس استفاده کنید و همچنین آن را در همه صفحات سایت خود نمایش دهید.

معرفی افزونه نمایش نوار اعلان در وردپرس

افزونه نمایش نوار اعلان در وردپرس، افزونه‌ی WPFront Notification Bar نام دارد. شما با استفاده از این افزونه می‌توانید کدهای تخفیف، اعلان‌ها، هشدارها، اطلاعیه ها و … موجود در سایت وردپرس خود را در نوار اعلان قرار دهید.

افزونه نمایش نوار اعلان در وردپرس

فعال سازی افزونه

ابتدا باید افزونه WPFront Notification Bar را نصب و فعال سازی کنید. سپس زیر منویی با نام WPFront در پیشخوان وردپرس اضافه می‌شود.

برای مشخص کردن تنظیمات نوار اعلان وردپرس به زیر منوی Notification Bar بروید. تنظیمات موجود در این صفحه به صورت زیر می‌باشند:

 • Enabled : تیک دار کردن این گزینه موجب نمایش پیدا کردن نوار اعلان در وردپرس خواهد شد.
 • Position : با استفاده از این گزینه می‌توانید مکان قرار گرفتن نوار اعلان در وردپرس را مشخص کنید. یکی از گزینه‌های پایین یا بالا را انتخاب کنید.
 • Fixed at Position : تیک دار کردن این گزینه باعث می‌شود که با اسکرول کردن صفحه به بالا و پایین، نوار اعلان در جای ثابت قرار گرفته باشد و در همه حال نمایش داده شود.
 • Display on Scroll : برای نمایش پیدا کردن نوار اعلان در زمان اسکرول این گزینه را تیک دار کنید. اگر این گزینه فعال نباشد نوار اعلان در زمان اسکرول کردن پنهان می‌شود.
 • Display After : با استفاده از این گزینه شما می‌توانید مشخص کنید که چند ثانیه پس از لود شدن صفحه نوار اعلان نمایش پیدا کند.
 • Animation Duration : با استفاده از این گزینه مشخص کنید که در حالت انیمیشن نوار اعلان چند ثانیه نمایش پیدا کند.
 • Display Close Button : این گزینه دکمه بستن در نوار اعلان نمایش داده خواهد شد. کاربران با زدن این دکمه نوار اعلان را پنهان خواهند کرد.
 • Auto Close After : با استفاده از گزینه بستن خودکار می‌توانید مشخص کنید که نوار اعلان بعد از چند ثانیه بصورت اتوماتیک پنهان شود.
 • Display Shadow : این گزینه موجب سایه دار شدن حاشیه های نوار اعلان خواهد شد.
 • Display Reopen Button : اگر گزینه مربوط به نمایش پیدا کردن دکمه بستن در نوار اعلان را فعال کرده باشید، با استفاده از این گزینه می‌توانید دکمه‌ای برای نمایش مجدد نوار اعلان را در صفحه تعبیه کنید که کاربران پس از بستن نوار اعلان بتوانند آن را دوباره مشاهده کنند.
 • Message Text : این قسمت برای تعیین متن مورد نظر خود برای نمایش در نوار اعلان می‌باشد.

نکته: در این بخش می‌توانید از بعضی دستورات HTML نیز استفاده کنید.

 • Display Button : برای نمایش یک دکمه روی نوار اعلان این گزینه را فعال کنید. در بخش Button Text‚ متن روی دکمه را تایپ کنید. در بخش Button Action نیز اگر می‌خواهید دکمه را به یک صفحه لینک کنید آدر س صفحه مورد نظر خود را در بخش Open URL وارد کنید. یا اینکه اگر قصد دارید که یک محتوای جاوا اسکریپت نمایش پیدا کند گزینه Execute JavaScript را انتخاب کنید و عملیات موبوطه را بنویسید. در قسمت Open URL in new tab/window می‌توانید مشخص کنید که لینک در یک صفحه جدید باز شود. گزینه No follow link نیز مربوط به نوفالو کردن لینک در وردپرس می‌باشد.
 • Filter : در این قسمت می‌توانید برای نمایش نوار اعلان سایت وردپرس خود بازه زمانی تعیین کنید. در بخش های Start Date & Time و End Date & Time زمان شروع و پایان نمایش نوار اعلان را تعیین کنید.
 • Display on Pages : در این صفحه می‌توانید صفحاتی را برای نمایش نوار اعلان مشخص کنید. یعنی تعیین کنید که این نوار اعلان در چه صفحه‌هایی نمایش پیدا کند.
 • Display for User Roles : در این بخش می‌توانید مشخص کنید که این نوار اعلان برای کدام دسته از کاربران یا همان نقش‌های کاربری نمایش داده شود.
 • Color : در این قسمت رنگ نوار اعلان، متن، دکمه، متن دکمه همچنین رنگ دکمه‌های بستن، بازکردن و هاور آنها را مشخص کنید.
 • Custom CSS : در این قسمت نیز استایل مورد نظرتان را وارد کنید.
بیشتر بدانید:  رمزگذاری فایل های PHP در وردپرس

افزونه نمایش نوار اعلان در وردپرس

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

ما امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این مطلب افزونه نمایش نوار اعلان در وردپرس را به خوبی معرفی کرده باشیم. همچنین اگر نکاتی در رابطه با افزونه نمایش نوار اعلان در وردپرس دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

 

مطالب مرتبط:

افزونه ارائه کد تخفیف به کاربران پس از اولین خرید در ووکامرس

ایجاد سیستم بازاریابی محصول در ووکامرس

افزونه تشخیص خرید مشکوک در ووکامرس

افزونه زوم کردن روی تصویر محصولات ووکامرس

منبع : تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب املاک وردپرسقالب موزیک وردپرسقالب دایرکتوری وردپرس