سلام در این آموزش به  معرفی ابزارهای بررسی لینک های شکسته می پردازیم.لینک های خراب به سایت شما به شدت آسیب می زند. اصلاح لینک های مرده می تواند ترافیک و درآمد را در مقدار زیادی افزایش دهد. که این کار به صورت دستی زمان زیادی طول می کشد. بنابراین، شما نیاز به یک ابزار بررسی لینک های شکسته خوب دارید که تمام صفحات وب شما را چک کند تا لینک های غیر فعال و شکسته را پیدا کند.

معرفی ابزارهای بررسی لینک های شکسته

هنگامی که هر پیوند شما را به جایی می برد که هیچ صفحه ای ندارد یا ۴۰۴ پیام خطا را نشان می دهد. این لینک های خراب یا مرده نامیده می شود.

دلایل زیادی برای بوجود آمدن لینک های شکسته وجود دارد مانند: صفحه وب مورد نظر در دسترس نیست، صفحه پاک می شود و یا تغییر permalink تغییر کرده است که هدایت نشده است.

بهترین ابزارهای بررسی لینک های شکسته

 ابزارهای بررسی لینک های شکسته که به شما معرفی میکنیم بهترین ابزارهای بررسی لینک های شکسته هستند.به هر حال، لینک خراب برای بازدیدکنندگان بسیار ناراحت کننده است و اغلب اوقات آنها از سایت ما خارج می شوند، بنابراین ترافیک سایت به شدت پایین می آورد. لینک های شکسته تر می توانند حتی رتبه بندی سایت را کاهش دهد.
از همین رو شما همیشه مراحل را برای به روز رسانی پیوندهای خود انجام دهید. در زیر برخی از بهترین ابزار آنلاین جستجوگر شکاف لینک آنلاین را مشاهده کنید تا بتوانید لینک های مرده را پیدا کنید و آنها را تعمیر کنید.

 بررسی لینک های شکسته با Online Broken Link Checker

اولین ابزار آنلاین و رایگان چک کننده لینک های شکسته Online Broken Link Checker است. وبلاگ ها و وب سایت های خود را برای پیدا کردن لینک های مرده چک کنید. شما می توانید تعداد نامحدود صفحات وب را اسکن کنید. برای هر دو لینک خارجی و داخلی کار می کند. این لینک های شکسته در بخش HTML وب سایت شما نشان داده می شود. این ابزار بر روی ویندوز، iOS، لینوکس / یونیکس و Mac OS X اجرا می شود. شما می توانید به صورت رایگان ۳۰۰۰ صفحات اسکن کنید، اما لینک های موجود در آن صفحات نامحدود هستند.

بررسی لینک های شکسته
ابزارهای آنلاین و رایگان چک کننده لینک های شکسته

 بررسی لینک های شکسته با Dead Link Checker

این سایت یک ابزار چکننده کامل رایگان است.و سایت شما را به صورت کامل چک می کند و در آن دو گزینه وجود دارد – MULTI CHECK برای بررسی چندین سایت و AUTO CHECK برای بررسی سایت شما در یک فاصله زمانی منظم و گزارش گیری دقیقی انجام می دهد.

 ابزار آنلاین و رایگان چک کننده لینک های شکسته
ابزار آنلاین و رایگان چک کننده لینک های شکسته

بررسی لینک های شکسته با Xenu Link Sleuth

چک کردن لینک های خراب یک کار خسته کننده است، اما  با Link Sleuth Xenu برای شما آسان شده است. صفحه وب ریشه طول می کشد و به طور کامل بررسی می کند که لینک های شکسته را از طریق هر صفحه و پیوند اسکن می کند. شما می توانید فیلتر های خود را آن را سفارشی کنید و این ابزار پیکربندی های زیادی برای نگاه کردن به تمام لینک های مرده دارد.

بیشتر بدانید:  ساخت شمارش گر فروش ویژه در ووکامرس
بهترین ابزار های آنلاین رایگان چک کننده لینک های شکسته
بهترین ابزار های آنلاین رایگان چک کننده لینک های شکسته

بررسی لینک های شکسته با W3C Link Validation Tool

این ابزار مشکلات مربوط به لنگرها، لینک ها، صفحات وب، CSS و اغلب به کل وب سایت شما را پیدا می کند. برای دریافت بهترین خروجی ابتدا اطمینان حاصل کنید که از CSS و Valid (X) Markup HTML استفاده می شود. این چک کننده رایگان لینک شکسته بخشی از ابزار وب سایت کیفیت و معتبر W3C است.

لینک های شکسته
لینک های شکسته

بررسی لینک های شکسته با Google Webmaster Tools

این ابزار بهترین ابزار جستجو رایگان لینک های شکسته در گوگل است. این ابزار فراتر از چک کردن لینک کار می کند. بخش خزنده گوگل وب مستر نشان می دهد که نمایه سازی، نقشه سایت و خطاهای مربوط به خزیدن را نشان می دهد.

ابزار های بررسی کننده لینک های شکسته
ابزار های بررسی کننده لینک های شکسته

بررسی لینک های شکسته با WP Plugin for Broken Link Check

این ابزار پس از بررسی پست ها، محتویات، نظرات و عکس ها، لینک های خراب، تصاویر خراب و سایر اشتباهات را پیدا می کند و به شما اطلاع می دهد. این چک کننده در سایت های وردپرس محبوب تر است.

بهترین ابزار های آنلاین رایگان چک کننده لینک های شکسته
بهترین ابزار های آنلاین رایگان چک کننده لینک های شکسته

بررسی لینک های شکسته با Power Mapper Link Checker

SortSite یک ابزار بسیار محبوب برای آزمایش لینک های خراب رایگان است. لینک های شکسته و سایر مشکلات را با آزمایش کل وب سایت شما پیدا می کند. این نه تنها بررسی لینک های شکسته، بلکه مشکلات پیکربندی سرور را تشخیص می دهد و اشتباهات و خطاهای اسکریپت ASP / ASPX / PHP را آزمایش می کند.

بهترین ابزار های آنلاین رایگان چک کننده لینک های شکسته
بهترین ابزار های آنلاین رایگان چک کننده لینک های شکسته

بررسی لینک های شکسته با Check My Links Google Chrome Page Checking Plugin

بررسی لینک من یک پلاگین محبوب برای کسانی که از Google Chrome استفاده می کنند. این لینک های مرده را با خیزش کل صفحه وب شناسایی می کند. این یک افزونه Chrome است و مخصوصا برای ویراستاران محتوا، طراحان وب یا توسعه دهندگان بسیار عالی است

ابزارهای آنلاین و رایگان چک کننده لینک های شکسته
ابزارهای آنلاین و رایگان چک کننده لینک های شکسته

بررسی لینک های شکسته با Link Checker

لینک Checker کاملا رایگان است و پیوندهای مرده یا خراب را پس از خالی کردن تمام صفحات وب یا اسناد خود بررسی می کند. این یک چک کننده وب سایت دارای مجوز GPL است و در سیستم های Python 2 اجرا می شود و نیازمند پایتون ۲٫۷٫۲ یا بالاتر است، اما Python 3 هنوز پشتیبانی نمی کند.

ابزارهای آنلاین و رایگان چک کننده لینک های شکسته

وب سایت های خود را به طور مرتب آزمایش کنید تا خطاها را شناسایی و اصلاح کنید. بنابراین، شما می توانید  با این کار محبوبیت و جایگاه خود در موتورهای جستجو و از نظر بازدید کنندگان افزایش دهید.

امیدواریم مقاله ابزارهای بررسی لینک های شکسته برای شما مفید باشد، موفق باشید.

منبع: https://linksearching.com

هنوز مشکل دارید؟! در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید 🙂

مطالب مرتبط:

بهینه کردن فایل Robots.txt برای افزایش سئو

افزایش سرعت بارگذاری سایت با افزونه G Zip Ninja

انتخاب بهترین عنوان مطالب برای افزایش سئو

سئو خودکار مطالب وردپرس با استفاده از شورت کد

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات:قالب فروشگاهی Puca وردپرس قالب فروشگاهی GoodShop قالب فروشگاهی EmallShop