سئو در واقع به معنی بهینه سازی کردن وردپرس برای موتورهای جستجو برای افزایش دادن رنکینگ و دریافت بازدید و در نتیجه درآمد بیشتر انجام می‌گیرد، اما بهینه سازی کردن وردپرس فقط با انجام دادن یک کار عملی نمی‌شود و شما برای این کار باید تمام گزینه های سئو را انجام بدهید تا سایت وردپرسی شما برای موتورهای جستجو کاملا بهینه سازی شود. در این مطلب افزونه‌ای برای بهینه سازی لینک های وردپرس به شما معرفی خواهد.

بهینه سازی لینک های وردپرس

افزونه بهینه سازی لینک های وردپرس با عملکرد عالی و امنیت بالا به شما کمک می‌کند تا بتوانید لینک‌های سایت وردپرسی خود را بهینه سازی کرده و در نتیجه ورودی و بهینه سازی وردپرس شما افزایش پیدا کند. همچنین توسط این افزونه می توانید کلمات کلیدی موجود در یک مطلب را به صفحه ای که در سایت به نام آن کلمه کلیدی می‌باشد لینک داده و هدایت نمایید.

معرفی افزونه بهینه سازی لینک های وردپرس

افزونه بهینه سازی لینک های وردپرس با نام افزونه SEO Smart Links در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است. این افزونه یکی از افزونه های بسیار قوی و قابل استفاده برای کاربران تازه کار و حرفه ای وردپرس می‌باشد و امکانات بسیار زیادی را برای بهینه سازی وردپرس در اختیار وبمستران و مدیران سایت ها قرار می‌دهد. شما ی‌توانید جدیدترین نسخه این افزونه را به صورت کاملا رایگان از انتهای عمین مطلب دانلود کنید.

نسخه نهایی افزونه SEO Smart Links برای شما این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید به صورت کاملا خودکار اقدام به لینک سازی درونی در سایت وردپرسی خود نمایید. همچنین این افزونه برای شما امکان بررسی و انجام تنظیمات لازم برای لینک های مرتبط با سایت و مطالب آن را فراهم می‌آورد.

نصب و راه اندازی افزونه

ابتدا افزونه SEO Smart Links را نصب و سپس فعال سازی نمایید. پس از فعال سازی گزینه جدیدی با نام  SEO Smart Links به منو پیشخوان وردپرس شما افزوده خواهد شد. با انتخاب این گزینه تنظیمات مربوط به این افزونه برای شما به نمایش درخواهد آمد. این تنظیمات شامل همه‌ی صفحات و برگه‌های وردپرس شما می‌باشد. شما در این بخش می توانید اقدام به فعال‌سازی و یا غیرفعال‌سازی تنظیمات افزونه صفحات سفارشی وردپرس خود نمایید.

بهینه سازی لینک های وردپرس

با استفاده از این افزونه می‌توانید هر کلمه کلیدی در مقاله خود در عنوان پست ها و صفحات موجود وردپرس را به طور دلخواه تیک دار کرده و انتخاب نمایید. همچنین می‌توانید برای ایجاد لینک ها محدودیت ایجاد کنید به این صورت که مشخص کنید در هر صفحه چه تعداد لینک داخلی ایجاد شود و یا کدام کلمه کلیدی دارای لینک داخلی باشد.

بیشتر بدانید:  رفع مشکل کار نکردن کدهای جی کوئری در وردپرس

این افزونه برای بهینه سازی خودکار لینک های وردپرس پیشنهاد می‌شود و همچنین می تواند در بهینه سازی سایت وردپرسی شما تاثیر به سزایی داشته باشد.

امکانات افزونه SEO Smart Links

از ویژگی‌های افزونه SEO Smart Links می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پیدا کردن کلمات کلیدی و لینک کردن به صورت خودکار
  • امکان تعیین Nofollow بودن یا نبودن لینک
  • تعیین تعداد لینک ها در هر مطلب یا هر قسمت
  • امکان انتخاب باز شدن لینک ها _blank یا _self
  • لینک کردن کلمات کلیدی درون نظرات و صفحات

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم که این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. با امید موفقیت شما …

 

مطالب مرتبط:

افزونه ارسال ایمیل یادآور برای فاکتورهای پرداخت نشده در ووکامرس

افزونه تخفیف خودکار به مشتریان در ووکامرس

افزونه اضافه کردن تب به محصولات ووکامرس

افزونه ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس

منبع: تیک‌ تم – ارائه دهنده مقالات: تولید محتوا و سئو سئو وردپرس بازاریابی شبکه های اجتماعی