ایجاد صفحه در حال بروز رسانی برای زمانی استفاده می شود که سایت شما در حال تغییرات است. این گونه صفحات‚ با نام در دست تعمیر یا در حال بروز رسانی نیز شناخته می شوند.

ایجاد صفحه در حال بروز رسانی

تصور کنید که شما قصد دارید تغییراتی را روی سایت خود اعمال کنید و نمی خواهید تا زمان تکمیل این تغییرات کاربران سایت را مشاهده کنند. پس در این زمان باید از این نوع افزونه های در دست تعمیر استفاده کنید تا به کاربران شما اطلاع رسانی شود. در این مطلب افزونه ای به شما آموزش داده خواهد شد که ب استفاده از آن می توانید به سادگی یک صحه به عنوان صفحه در حال بروز رسانی در سایت خود ایجاد کنید.

معرفی افزونه

افزونه ایجاد صفحه در حال بروز رسانی افزونه WP Maintenance Mode نام دارد. که به منظور ایجاد یک صفحه در دست تعمیر در سایت شما می باشد.

ایجاد صفحه در حال بروز رسانی

نصب و راه اندازی افزونه

ابتدا افزونه را نصب و فعال سازی نمایید. سپس در بخش تنظیمات گزینه ای با نام “حالت تعمیر و نگهداری” اضافه خواهد شد. این بخش مربوط به تنظیمات افزونه می باشد که به صورت فارسی هم موجود است. در ادامه بخش های مختلف تنظیمات این افزونه شرح خواهیم داد.

سربرگ عمومی

ایجاد صفحه در حال بروز رسانی

در تب تنظیمات عمومی می توانید با فعال کردن این قسمت افزونه را فعال یا غیر فعال کنید. بقیه گزینه های این بخش  نیز برای امکانات اولیه افزونه می باشد که آیا میخواهید وجود داشته باشد یا خیر. با توجه به نیاز خود مشخص کنید. حتی می توانید تعیین کنید که سایت برای چه نقش های نمایش داده شود.

 سربرگ طراحی

ایجاد صفحه در حال بروز رسانی

در این تب می توانید طرح بندی صفحه و همچنین  رنگ بندی را مشخص کرده و تصویر مورد نظر را تعیین کنید. شما به سلیقه خود می توانید هر نوع پس زمینه و تنظیماتی را برای در حال بروز رسانی در وردپرس تعیین نمایید.

بیشتر بدانید:  نمایش آخرین مطالب در اسلایدر بدون افزونه

سربرگ ماژول ها

ایجاد صفحه در حال بروز رسانی

در این سربرگ نیز می توانید برای سایت خود یک شمارنده معکوس در نظر بگیرید و اعلام نمایید که تا چه مدت در حال بروز رسانی در وردپرس هستید. همچنین لینک شبکه های اجتماعی و امکان برقراری ارتباط با کاربران خود طریق ایمیل را نیز می توانید مشخص نمایید.

 

در نهایت پس از اسن که یک بار سایت خود را رفرش کنید خواهید دید که تمامی تنظیمات ما در این بخش اعمال شده است. فقط توجه داشته باشید تا زمانی که در پنل مدیریت هستید این صفحه نمایان نخواهد شد و باید از آن خارج شوید.

 

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید. همواره خوشحال می شویم اگر هر سوال یا راهنمایی که در مورد آموزش ایجاد صفحه در حال بروز رسانی در وردپرس داشتید در پایین بخش نظرات مطرح کنید.

 

مطالب مرتبط:

فشرده سازی عکس ها در وردپرس

آموزش جستجوی تمام صفحه در وردپرس

کاهش دادن حجم تصاویر در وردپرس توسط افزونه Optimus

افزونه‌ای برای چک کردن دامین در وردپرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب بازی وردپرسقالب مجله خبری وردپرس   قالب فروشگاهی وردپرس