توضیح سریع رپورتاژ آگهی: ریپورتاژ آگهی یعنی متن آگهی شما در یک سایت دیگر به عنوان یک مقاله مستقل منتشر شود و از بین آن مقاله در کلمات کلیدی مرتبط به سایت شما لینک داده شود.

می‌خواهم این پکیج سئو را سفارش دهم

رپورتاژ آگهی یکی از تکنیک های بسیار قوی در زمینه سئو و افزایش رتبه در گوگل است. از نظر گوگل بسیار اهمیت دارد که سایت های دیگر در میان مقالات و نوشته هایشان به سایت شما لینک بدهند. این‌گونه لینک‌ها را (contextual links) می‌نامند. این لینک‌ها مهم‌ترین نوع بک لینک هستند که می‌توانند تاثیر بسیار زیادی در رتبه سایت داشته باشند.

اما موضوعی که در بحث رپورتاژ آگهی وجود دارد کیفیت سایتی است که رپورتاژ شما در آن قرار می‌گیرد. اصولا سایتی که رپورتاژ در آن قرار می‌گیرد و از آن به سایت شما لینک می آید باید دارای دامین اتوریتی و پیج اتوریتی بالایی باشد. (اتوریتی به مفهوم قدرت دامنه است. این عدد هر چه به ۱۰۰ نزدیک باشد قوی تر است)

در پلن ۱ رپورتاژ آگهی رایاطرح رپورتاژ شما در ۶ سایت بسیار قدرتمند و قوی از نظر اتوریتی قرار می‌گیرد. تمامی سایت‌هایی که لینک سایت شما در این پلن در آن‌ها درج می‌شود دارای دامین اتوریتی بالای ۷۷ و پیج اتوریتی بالای ۶۰ هستند و این یعنی قوی‌ترین سایتی که می‌شود از آن لینک به صورت رپورتاژ دریافت کرد.

سایت‌های پلن ۱ رپورتاژ آگهی ما همگی سایت‌های خارجی هستند. در این پلن مقاله مورد نظر به صورت انگلیسی در سایت‌ها قرار می‌گیرد و کلمات کلیدی شما نیز معادل انگلیسی آن‌ها به سایت شما لینک داده می‌شود. (مثلا اگر کلمه کلیدی شما “طراحی سایت” باشد ما در مقاله عبارت “webdesign” را به سایت شما لینک می‌دهیم. توجه نمایید که گوگل کاملا هوشمند است و می‌تواند معنی کلمات را متوجه شود) در این پلن نیازی به ارائه متن از طرف شما نیست و خود ما یک متن حداقل ۵۰۰ کلمه‌ای همراه با یک عکس مناسب را در سایت‌های مورد نظر به صورت مقاله رپورتاژ قرار می‌دهیم.

ویژگی بسیار مهم این سرویس رپورتاژ :

در این سرویس متن رپورتاژ شما علاوه بر انتشار و قرار گرفتن دائمی در سایت های مورد نظر در صفحه اول سایت‌ها نیز قرار می‌گیرند. (یعنی بک لینک از home page) یعنی بک لینک‌های رپورتاژ شما میتوانند مستقیما از پیج اتوریتی بسیار عالی (بالای ۶۰) صفحه اصلی سایت های مربوطه نیز بهره‌مند شوند.

با توجه به اینکه ما سایت‌های زیادی با این مشخصات داریم ولی رپورتاژ شما در ۶ تا از سایتهای ما قرار می‌گیرد لذا نام سایت‌ها ذکر نمی شود ولی پس از تکمیل سفارش و ارسال گزارش نهایی می‌توانید اتوریتی بسیار بالای سایت‌ها را مشاهده نمایید.

در تصویر زیر اتوریتی چند مورد از سایتهای خارجی ما را مشاهده می کنید که همگی دارای دامین اتوریتی بالای ۷۷ هستند و مقاله شما به صورت ریپورتاژ آگهی در ۶ مورد از این سایت‌ها قرار گرفته و سپس لینک هر کدام بصورت گزارش کار برای شما ارسال خواهد شد.

پلن ۱ رپورتاژ آگهی تیک تم یک پلن بسیار قوی می باشد. مطالبی که به عنوان رپورتاژ آگهی قرار می‌گیرند از سایت‌ها حذف نخواهد شد و به صورت دائمی می‌باشد.

در این سرویس شما می‌توانید ۳ عبارت کلیدی با ۳ لینک مختلف که همگی مرتبط با یک سایت باشند ارائه نمایید.

لینک‌های ارائه شده در این پکیج همگی به صورت فالو می باشند.

آیا این بک لینک‌ها دائمی هستند یا نیاز به تمدید ماهانه دارند؟
تمامی بک لینک‌های این سرویس دائمی بوده و شما فقط یکبار پرداخت خواهید داشت. بک لینک‌های این سرویس نیازی به تمدید ماهانه ندارند.
آیا این سرویس برای سایت من از نظر گوگل امن است؟
بله این سرویس ۱۰۰ درصد امن می باشد. تمامی لینک‌ها بصورت دستی در سایت‌ها ایجاد می‌شوند و تمامی این سایت‌ها نیز در واقع بزرگترین، معتبرترین و مورد اعتمادترین سایت‌ها از نظر گوگل هستند. با این شرایط چگونه گوگل می‌تواند سایت شما را جریمه کند؟ در واقع این سرویس کاملا منطبق با اصول و دستورالعمل‌های خود گوگل است.
آیا بک لینک‌ها بصورت فالو follow قرار می‌گیرند و یا به صورت نو فالو nofollow؟
با توجه به اینکه ما تمامی سعی خود را می کنیم تا سرویس‌های بک لینک سازی ما از دید گوگل کاملا طبیعی جلوه نماید لذا در این پکیج تعدادی از لینک‌ها به صورت فالو بوده و برخی نیز به صورت نوفالو می باشند تا کاملا طبیعی به نظر برسد. (. لطفا به این موضوع توجه داشته باشید که بک لینکهای نو فالو نیز در صورتیکه از منبع بسیار با کیفیت باشند مورد توجه گوگل بوده و باعث افزایش DA سایت شما می شوند و در صورتی که تمام بک لینک‌ها به صورت فالو باشند می‌تواند برای گوگل شک برانگیز باشد.
آیا بک لینک‌ها دقیقا با کلمه کلیدی مورد نظر ایجاد می‌شود؟
توجه به این موضوع الزامی است که امروز گوگل بسیار هوشمند بوده و در صورتی که تمامی لینک‌ها از کلمه کلیدی ارسال شود ممکن است شک و شبهه ای در گوگل ایجاد شود. لذا ما برای هر چه طبیعی تر دیده شدن بک لینک‌ها، تعدادی از آن‌ها را با کلمات کلیدی و تعدادی دیگر را به صورت لینک مستقیم به دامنه سایت قرار می دهیم.
این سرویس چگونه به سایت من کمک می کند؟
این سرویس در واقع قدرت authority سایت شما را افزایش می دهد و این موضوع باعث افزایش اعتماد گوگل به سایت شما خواهد شد و نهایتا منجر به افزایش رنکینگ گوگل، بالا آمدن سایت در کلمات کلیدی و افزایش موفقیت سایت شما خواهد گردید.
چه مدت طول میکشد تا نتایج ظاهر شود؟
معمولا برای دیدن نتیجه بایستی لینک‌هایی که ثبت می‌شود به صورت طبیعی توسط گوگل شناسایی شوند و توجه نمایید که این موضوع خارج از اختیار ما می‌باشد و به صورت مستقیم به گوگل مرتبط می‌شود و این کار می‌تواند ۱ تا ۳ ماه بطول بیانجامد. در واقع مسئولیت تیک تم پس از ارائه گزارش کار و لیست صفحاتی که بک لینک شما در آن قرار گرفته است به اتمام رسیده و باقی کار در اختیار گوگل می‌باشد.

نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟

ما شما را تا رسیدن به بهترین نتیجه یاری می کنیم
هر سوالی دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۳۴۳۵۳۰

(تماس تلفنی – تلگرام – واتسپ)

می‌خواهم این پکیج سئو را سفارش دهم