ایجاد امکان گفتگو در وب سایت برای مدیران

گفتگو با کاربران مزیت های زیادی دارد، می توان به نظر مستقیم کاربران دسترسی داشت، پشتیبانی از کاربران به صورت گفتگوی زنده و چت برای کاربران بسیار ارزشمند است اگر آنها از خدمات شما راضی باشند میتوانند مستقیم به شما بگویند، میتواند بازخورد های خود را برای شما ارسال کنند، این نشان دهنده این است که شما اهمیت به وقت آنان را در نگاه اول می بینید. اگر می خواهید برای کاربران خود سیستم پشتیبانی زنده راه اندازی کنید، طوری که بیشتر جنبه مشاوره داشته باشد و به سوالات قبل از خرید آنان پاسخ دهید، می توانید از افزونه زیر استفاده کنید. اما افزونه وردپرس امروز به شما مدیران وب سایت های وردپرسی کمک می کند در محیطی ساده، و با عملکرد بسیار سبک به راحتی بین اعضای خود گفتگو داشته باشید. با ما باشید.
این افزونه کارکرد و کاربرد خیلی ساده و معمولی دارد و به محض نصب و فعالسازی این افزونه وردپرس شما میتوانید به کمک آن با دیگر عوامل سایت وردپرس خود به گفتگو چت پرداخته و برنامه های خود را بهتر و در لحظه هماهنگ کنید.

آموزش کار با افزونه Author Chat:

پس از نصب و فعالسازی روی پنل افزونه کلیک کنید.

گفتگو

سپس گزینه های زیر برای شما قابل مشاهده است.

گفتگو

Author Chat Options : پیکربندی چت نویسندگان و مدیران وبلاگ
Delete chat history older than how many days : بعد از چندروز تاریخ چه گفتگو باید پاک شود، تعداد روز را به عدد وارد کنید
Who should have access to Author Chat : چه کسانی می توانند پنل گفتگو را مشاهده کنند و در گفتگو شرکت داشته باشند. تیک آن ها را بزنید
All users with access to admin area : همه کسانی که به بخش مدیریت دسترسی دارند.
Editor : ویرایش گران
Author : نویسندگان
Contributor : مشارکت کننده ها
Subscriber : اعضا
Choose how to display the authors: by Name or by Login : نحوه نمایش برچسب نویسندگان چطور نمایش داده شود: با نام خود یا نام کاربری
Login – Username : نام ورود – نام کاربری
Name – Display name : نام – نام نمایشی
Permanently delete chat history – data will be deleted when you check this box and click “Save Changes” : اگر می خواهید به طور دستی سابقه گفتگو را پاک کنید، می توانید تیک این گزینه را بزنید، سپس روی ذخیره تغییرات کلیک کنید تا سابقه چت به طور دسترسی حذف شود.
به پیشخوان > خانه بروید و عملکرد را مشاهده کنید

بیشتر بدانید:  نمایش لودینگ صفحه در وردپرس

البته این افزونه فقط برای مدیران و عوامل و دست اندر کار یک وب سایت وردپرس بوده این افزونه فقط در پشت صحنه سایت زمینه گفتگو را فراهم میکند و کسانی که از سایت شما بازدید می کنند قادر به انجام گفتگو و چت با دیگر بازدید کننده ها نیستند.

 

 

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

مطالب مرتبط:

افزونه پیشنهاد قیمت برای محصولات در ووکامرس

چگونه مشتریان با یک کلیک به صفحه پرداخت محصول در ووکامرس هدایت شوند؟

افزونه نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

افزونه صفحه پرداخت سریع برای محصولات دانلودی در ووکامرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب بازی وردپرس  – قالب تک صفحه‌ای وردپرس  –  قالب فیلم وردپرس