تصویر شاخص می تواند هزار صفحه را در یک آن به کاربر بیان کند. مگر نه این است که می گویند هزار صفحه نیز نتواند تصویری را آن گونه که هست به نمایش در آورد. بله برای استفاده از کیفیت مفهوم یک تصیر باید خود تصویر را نمایش داد. امروزه نیز اگر می بینید که بسیار زیاد از تصویر استفاده می شود دلیلش این است که می تواند کاربر را جذب کند.

افزونه وردپرس ساخت تصویر شاخص Auto Post Thumbnail

ساخت خودکار تصویر شاخصکارکرد این افزونه وردپرس به این شکل است پس از نصب و فعال سازی، تمام نوشته های وب سایت شما را آنالیز می کند. سپس اگر یکی از نوشته های شما تصویر شاخص نداشته باشد این افزونه اولین تصویر درون نوشته را به عنوان تصویر شاخص، انتخاب کرده و تنظیمات خود را اعمال می کند و البته به این شیوه اولین تصویر نوشته های شما دوبار استفاده شده و در کنار این هم شاید با تصویری تکراری باعث رنجیده شدن کاربرانتان را در پی داشته باشد که به هر حال می تواند دلیل حالتی ناخوشایند شود.

همانگونه که پیش تر در همین نوشته عرض کردیم تصاویر نقش مهمی را بازی می کنند و در محتوای ما جایگاه مهمی دارند. چگونه می شود از تصاویر استفاده نکرد در حالی که اصل کار تصاویر بوده و فقط نوشته ها را برای بیان چند و چون کار استفاده می کنیم. به همین دلیل باید از تصاویر در نوشته ها بهره گرفت. یکی از بخش های اصلی نوشته های ما، ابتدای نوشته و نماد نوشته است که موضوع نوشته را شامل می شود که تصویر مربوط به این قسمت را تصویر شاخص می گویند.

بیشتر بدانید:  ریدایرکت تصاویر وردپرس به پست اصلی برای افزایش سئو

برای اینکه از تصاویر شاخص استفاده کنید بهتر است همیشه نویسنده، یک تصویر بسیار شیک و با کیفیت و حجم مناسب را برای تصویر شاخص در نظر بگیرد. تمامی قالب وردپرس ارائه شده توسط تیک تم نیز همیشه در کنار ویرایشگر خود وردپرس، بخشی دارد که می توان در آنجا تصویر شاخص را به نوشته اضافه کرد. البته این ویژگی مشترک تقریبی تمام قالب ها بوده و کمتر قالبی پیدا می شود از این قابلیت استفاده نکند.
اما از این افزونه وردپرس می توان به بهترین شکل بهره گرفت زیرا تصاویر نوشته های بدون تصویر شاخص شما را پیدا کرده و برای آن تصویر شاخص درج میکند. همین موضوع برای بهینه سازی وب سایت شما بسیار مهم است.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

مطالب مرتبط:

افزونه ایجاد منو عمودی در وردپرس

افزونه زمان بندی انتشار مطالب وردپرس

افزونه جلوگیری از ورود اسپم ها به وردپرس

افزونه ورود اضطراری کاربران بدون نیاز به پسورد در وردپرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب هاستینگ وردپرس – قالب گرافیکی وردپرس – قالب موزیک وردپرس