بکاپ در وردپرس

بکاپ گرفتن یکی از مهم ترین عملیاتی است که در دنیای دیجیتالی وجود دارد. به خصوص این که اطلاعات می تواند از راه های مختلف در اختیار افراد قرار گیرد یا این که از دسترس خارج شود. در وردپرس هم بکاپ گرفتن اهمیت زیادی دارد و البته افزونه وردپرس کارایی که بتواند تمام اتفاقات و اطلاعات را کپی کرده و در قالب فایل بسته ای بکاپ ذخیره کند مهم است. چرا که وردپرس درای بخش های اطلاعاتی زیادی است که نیاز به قدرت یک افزونه احساس می شود که بتواند همه جزئیات را ثبت و ضبط کند. در این معرفی همراه ما باشید تا ۴ تا از بهترین افزونه های رایگان وردپرس را برای بکاپ گرفتن معرفی کنیم.

BackWPup

بکاپ wordp

افزونه وردپرس BackWPup نیز از بهترین ها در وردپرس است. کار را ساده انجام میدهد و البته دقت خوبی هم دارد بنابراین در بکاپ گرفتن با آن مشکلی نخواهید داشت. پس از BackupBuddy افزونه وردپرس BackWPup تبدیل به انتخاب بسیاری از کاربران شده است.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

Duplicator

افزونه بکاپ گیری

افزونه وردپرس Duplicator یک افزونه بک اپ گیری خوب است اما ویژگی برجسته این افزونه وردپرس این است که شما در عرض یک دقیقه میتوانید وب سایتی بسازید که هیچ تفاوتی با نسخه فعلی نداشته باشد. این افزونه وردپرس میتواند وبسایتی را کاملا تکثیر کند. همچنین برای ادغام چند وب سایت به هم نیز کاربرد دارد.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

BackupBuddy

بکاپ بادی

افزونه وردپرس BackupBuddy محبوبترین افزونه وردپرس برای بک اپ گرفتن در وردپرس است. این افزونه می تواند تقریبا بهترین کارایی لازم را تحویل شما دهد. می توانید بکاپ ها را در دوره های مختلف و بازه های زمانی متفاوت به صورت دستی و خودکار انجام دهید. همچنین می توانید بکاپ ها را مستقیما از سرور به سرویس های ابری، استفاده از FTP برای انتقال به سرور جدید استفاده کرد و حتی می شود به ایمیل خود بفرستید. ویژگی مهمی که این افزونه دارد این است که می توان با آن یک وب سایت جدید ساخت بدون اینکه وقفه ای در کار ایجاد شود.

مشاهده مشخصات

بیشتر بدانید:  آموزش ویدیویی ایمیل مارکتینگ در وردپرس

UpdraftPlus

بکاپ گیری با updraftplus

افزونه وردپرس UpdraftPlus به شما امکان می دهد که یک بکاپ کامل تهیه کنید و آن را به فضای ابری خود بفرستید.نسخه رایگان این افزونه نیز در مقایسه با نسخه حرفه ای تقریبا بیشتر امکانات را به ارث برده است. البته شاید در کار با آن دچار سردرگمی هم شوید ولی با این افزونه نیازی به افزونه بکاپ گیری دیگری نخواهید داشت.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

 

مطالب مرتبط:

کاهش دادن حجم تصاویر در وردپرس توسط افزونه Optimus

افزونه جستجو کلمات در وردپرس

افزونه حذف اکانت کاربر توسط خودش در وردپرس با Delete Me

افزونه نمایش پست های مرتبط در وردپرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب مجله خبری وردپرس  – قالب تک صفحه ای وردپرس – قالب وبلاگی وردپرس