حذف اکانت کاربر توسط خودش یکی از بی نهایت قابلیتهایی است که وردپرس در اختیار طرفدارانش قرار می دهد، این قالبلیت به شما این امکان را نیز می دهد که بتوانید پس از ایجاد وب سایت خود، به کاربرانتان امکان حذف اکانتشان را بدهید.

اجازه حذف اکانت کاربر توسط خودش در وردپرس با Delete Me

همانطور که می دانید، وردپرس یکی از منعطف ترین و محبوب ترین سیستم های مدیریت محتواست که بوسیله این قابلیت شما می توانید با استفاده از افزونه Delete Me در وردپرس، به کاربران امکان حذف اکانت توسط خودشان را نیز بدهید.
این افزونه وردپرس،در مخزن وردپرس، تعداد ۲٫۰۰۰ نصب فعال را به ثبت رسانده است.
شما می توانید پلاگین Delete Me را در انتهای همین مطلب به صورت رایگان دانلود کنید.

نحوه نصب و راه اندازی افزونه Delete Me

پس از دانلود، نصب و فعال سازی این پلاگین وردپرس، یک زیرمنو جدید با نام Delete Me در گزینه تنظیمات منو پیشخوان وردپرس شما مانند تصویر زیر ایجاد خواهد شد.

حذف اکانت کاربر توسط خودش delete me

روی گزینه Delete Me کلیک کنید:

حذف اکانت کاربر

Roles: در این بخش می‌توانید نقش‌هایی که قرار است امکان حذف اکانت کاربر در وردپرس توسط خودشان را داشته باشند، تعیین کنید.
Your Profile: در این بخش تنظیماتی را که برای این افزونه برای کاربران فعال می‌شود، مشخص شده که می‌توانید جملات را به فارسی برگردان کنید.
Shortcode: این بخش نیز مربوط به اطلاعات قطعه کد است. یعنی شما می‌توانید برای فعال کردن امکان حذف اکانت کاربر در وردپرس از قطعه کد در برگه ثبت‌نام استفاده کنید.
Miscellaneous: این بخش برای تنظیمات متفرقه است. چنانچه می‌خواهید کامنت‌ها و نوتیفیکیشن ایمیل‌ها برای کاربران حذف شود می‌توانید این دو گزینه را فعال کنید. در پایان تنظیمات خود را ذخیره کنید.

حذف اکانت توسط کاربر در وردپرس

پس از اعمال تغییرات در افزونه Delete Me و ذخیره کردن تنظیمات اعمال شده، مشاهده خواهید کرد که مانند تصویر زیر، یک گزینه به پروفایل اکانت کاربران اضافه خواهد شد که می توانند از این طریق برای حذف اکانت خود اقدام کنند.

بیشتر بدانید:  ویرایش سریع کد های قالب و افزونه با String Locator

حذف اکانت کاربر در وردپرس

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

مطالب مرتبط:

آموزش ساخت اسلایدر وردپرس با افزونه Cyclone slider

افزونه ایجاد تبلیغات متنی فارسی در وردپرس Parsi Text ADS

افزونه ایجاد تصاویر متحرک در وردپرس

ایجاد لیست مقایسه محصولات در ووکامرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده مقالات: آموزش وردپرس – جلوگیری از هک وردپرس – سئو وردپرس