تا به حال با آموزش های زیادی در ووکامرس آشنا شده اید. امروز میخواهم افزونه ای به شما معرفی کنم که بتوانید نظرات را در فروشگاه آنلاین خود غیر فعال نمایید. کاربران نظرات خود را نسبت به وب سایت شما اعلام می نمایند که این یکی از مهم ترین بخش های سایت شما می باشد و مدیران با توجه به نظرات برای بهبود عملکرد سایت تلاش می کنند. بنابراین اگر به هر دلایلی قصد دارید که بخش نظرات و دیدگاه ها را در ووکامرس غیرفعال کنید باید از افزونه غیر فعال کردن نظرات در ووکامرس که در ادامه معرفی خواهد شد استفاده نمایید.

معرفی افزونه غیر فعال کردن نظرات در ووکامرس 

افزونه Disable WooCommerce Reviews امکانی به شما می دهد که با استفاده از آن می توانید نظرات و دیدگاه های کاربران سایتتان را غیر فعال کنید. حال اگر میخواهید این قابلیت رو از فروشگاه خود حذف کنید و از این پس کاربران فرشگاه نتوانند دیدگاهی را برای محصولات ثبت کنند بایستی با این آموزش ووکامرس همراه ما باشید. این افزونه وردپرسی بیش از  ۴,۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس به ثبت رسانده است.

غیر فعال

نصب و فعال سازی افزونه غیر فعال کردن نظرات در ووکامرس 

برای دانلود رایگان افزونه Disable WooCommerce Reviews می توانید به انتهای همین مقاله مراجعه نمایید. پس از نصب و فعال سازی این افزونه نطرات و دیدگاه ها در ووکامرس بصورت خودکار غیر فعال خواهند شد. همجنین بدون انجام هیچ گونه تنظیماتی نظرات در ووکامرس غیر فعال می شوند.

بیشتر بدانید:  حذف نام نویسنده و تاریخ نوشته در مطالب

سپس برای فعال کردن مجدد نظرات و دیدگاه های کاربرانفقط کافی ایست این افزونه را غیر فعال نمایید، با این کار کاربران می توانند نظرات خود را درباره ی سایت شما اعلام نمایند.

به همین راحتی توانستید دیدگاه ها در ووکامرس را غیر فعال کنید. البته همانطور که مشاهده کردید این روش بسیار ساده و کارآمد می باشد.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم که این آموزش از مجموعه آموزش های ووکامرس برای شما همراهان عزیز و گرامی تیک تم مفید و کار آمد بوده باشد.

 

مطالب مرتبط:

چگونه فایل‌های PDF را بصورت آنلاین در سایت نمایش دهیم؟

افزونه‌ای برای ارسال هدیه محصولات در ووکامرس

افزونه‌ای برای نمایش آخرین مطالب در وردپرس

افزونه‌ای برای خروجی گرفتن از محصولات ووکامرس

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: جلوگیری از هک وردپرس قالب وردپرس تجاری  هاست وردپرس