غیر فعالسازی دیدگاه ها

یکی از کاربردهای قالب های ودرپرسی وب سایت های خبری است که به سرعت می توان با آن آشنا شد و از ابزارهای آن استفاده کرد.یکی از ویژگی های قالب های خبری کاربران و بازدیدهای فراوان آن است.در این میان کاربران هم همیشه به درج دیدگاه خود پیرامون مطالب می پردازند. اما می دانید که گاهی دیدگاه های بسیار زیاد کاربران می تواند دردسرهای خود را داشته باشد. اخیرآ رایج بود که با نام هک از طریق دیدگاه شناخته می شد اما خوب است بدانید که در نسخه های جدید وردپرس این مشکل رفع شد.

نحوه حل مشکل :

اگر تمایل داشته باشید درباره این نوشته دیدگاهی را به ثبت برسانید فقط می توانید از کلمات استفاده کنید. حالا اگر در فرم های پیشرفته تری نیز نیاز باشد شاید از شما خواسته شود تا یک تصویر بارگذاری کنید. اما هک از طریق دیدگاه ها چگونه دامن گیر عده ای شده بود. خب اصل کار به اینجا بر می گردد که در گذشته همین وردپرس کاربران می توانستند در کنار دج دیدگاه خود نیز از کد ها استفاده کنند و به این صورت بود که هکر با استفاه از کد تقاضای دسترسی به بخش های مختلف وردپرس را ارسال می کرد و البته به دلیل وجود باگ هایی که اجازه استفاده از کد را به کاربران در دیدگاهشان داده بوند می شد به قسمت هایی دسترسی داشت. حال که این مشکل رفع شده شاید شما باز نیاز داشته باشید تا دیدگاه های یک نوشته یا صفحه را به طور کلی غیر فعال کنید.

افزونه وردپرس غیر فعالسازی دیدگاه ها Disable Comments

پس از نصب و فعال سازی روی ابزارک Disable Comments  کلیک کنید.

بیشتر بدانید:  چگونه فرم ورود در وردپرس را شخصی سازی کنیم؟

غیر فعال سازی دیدگاه ها
افزونه ی غیر فعالسازی دیدگاه ها در وردپرس بسیار پرکاربرد و محبوب است و فقط برای یک کار طراحی شده است با این افزونه می توان تمام دیدگاه ها در مورد یک نوشته را به سادگی غیر فعال کرد. مدیر می تواند دیدگاه های یک نوشته سفارشی را انتخاب و دیدگاه های آن نوشته را غیر فعال کند تا در آینده نیز امکان درج دیدگاه یا نظر در رابطه با نوشته سفارشی وجود نداشته باشد. افزونه Disable Comments افزونه وردپرس در کنار نوشته ها برای غیر فعالسازی می تواند دیدگاه های یک را برای غیر فعالسازی به عهده بگیرد.
اگر شما هم تمایل دارید که در نوشته های سفاشی یا بعضی صفحات و برگه ها دیدگاهی توسط کاربرانتان درج نشود و امکان نظر دادن نباشد از این افزونه وردپرس استفاده کنید.

توجه: اگر می خواهید فقط برای چند نوشته خود دیدگاه ها را غیر فعال کنید می توانید این کار را بدون نیاز به این افزونه انجام دهید. برای اینکار به صفحه ویرایش نوشته یا برگه بروید و در پایین صفحه با قسمتی به نام “دیدگاه ها” در بخش تنظیمات نمایش می توانید دیدگاه ها را برای نوشته خود غیر فعال کنید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

مطالب مرتبط:

اشتراک گذاری مطالب وردپرس با افزونه AccessPress Social Share

نمایش موقعیت کاربران حاضر در سایت وردپرس بدون افزونه

ساخت فرم حرفه ای در وردپرس با افزونه Ninja Forms

آموزش ساخت اسلایدر وردپرس با افزونه Cyclone slider

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب وردپرسآموزش ویدیویی سی پنلقالب فروشگاهی