افزونه ساخت کتاب آنلاین Flipbook

Flipbook افزونه وردپرس است که امکان ساخت کتاب آنلاین را به ما می دهد در بسیاری از سایت های دیده شده است که آنها محتواهای خود را به صورت نسخه های PDF ارائه می کنند مخصوصا سایت های آموزشی.
در این زمینه نیز وردپرس مانند همیشه راهگشاست و می تواند برای تولید این نسخه های PDF بسیار به ما کمک کند.

flipbook وردپرس امکانی برای ساخت آنلاین کتاب‌ها است که به شکل‌های زیبا و متفاوتی آن‌ها را تدوین و تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و مشتری با دیدن اشکال زیبا راغب به مشاهده و خرید کتاب می‌شود.
flipbook وردپرس افزونه‌ای است با نام تجاری WPpdf که امکان انتشار کتاب الکترونیکی به صورت یک سند را در وردپرس فراهم می‌کند.

ویژگی‌های این افزونه:

  • رندرسازی مستقیم فایل pdf بدون تبدیل
  • بدون محدودیت در تعداد صفحات
  • اعمال امکانات ویژه افزونه

این افزونه وردپرس بیش از ۴٫۰۰۰ نصب موفق و فعال در مخزن وردپرس به ثبت رسانده است.

نحوه نصب و راه‌اندازی افزونه flipbook وردپرس:

پس از دانلود و نصب و فعال سازی این پلاگین وردپرس یک گزینه جدید در منو پیشخوان وردپرس شما با نام WPPDF مانند تصویر زیر ایجاد خواهد شد:

بیشتر بدانید:  آموزش جستجوی تمام صفحه در وردپرس

افزونه ساخت کتاب آنلاین

در زیرمنو Publish new WPPdf publication می‌توانیم کتاب الکترونیکی خود را بارگذاری کنیم و امکاناتی را که خواسته وارد کنیم.

افزونه flipbook

همان گونه که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید باید بخش های مختلف عنوان، انتخاب فایل کتاب الکترونیکی، انتخاب تصویر کتاب و … را تکمیل کنید.

سپس از شورت‌کد مشخص شده در برگه‌ها و نوشته‌های خود قرار دهید تا نمایش داده شود. سپس می توانید نتیجه را در وب سایت وردپرسی خود مشاهده کنید.

ما امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این مطلب‚ افزونه ساخت کتاب آنلاین فایل های pdf در وردپرس را به خوبی معرفی کرده باشیم. همچنین اگر نکات دیگری در رابطه با افزونه ساخت کتاب آنلاین فایل های pdf در وردپرس دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

مطالب مرتبط:

افزونه ارسال ایمیل در وردپرس با افزونه Email Users

افزونه رمزنگاری کردن ایمیل ها و جلوگیری از سرقت

افزونه‌ی Cron Jobs یا زمان‌بندی دستورالعمل‌ها در وردپرس

افزونه جستجو قدرتمند وب سایت با Swiftype

 

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب املاک وردپرس – قالب خبری وردپرس – قالب دایرکتوری وردپرس