تغییر زبان قالب در وردپرس

در ترجمه قالب ها نمونه های زیادی در رابطه با اصطلاحات و کلمات وجود دارند که ترجمه نشدن آنها بهتر از ترجمه شدن است. برای مثال، بارها در نوشته های خود از کلمه نوار مرور استفاه کرده ایم، که ترجمه اسکرول Scroll همان نوار پیمایش در مرورگر است که به کاربر اجازه می دهد تا در وب سایت حرکت عمودی داشته باشد. اما در افزونه جت پک افزونه ای از طرف وردپرس دات کام، این عبارت را نوردش معنی کرده است.

افزونه تغییر زبان قالب وردپرس Simple Admin Language Change

افزونه تغییرزبان قالب وردپرس

افزونه  Simple Admin Language Change افزونه ای است که امکانه اینو به شما می دهد که از پنل زبان های مختلف در پیش خوان خود استفاده کنید، در حالی که زبان وب سایت شما هم چنان بدون تغییر باقی بماند.

چرا افزونه  Simple Admin Language Change قابل توجه است؟

قالب های تجاری وردپرس در تیک تم همگی در زبان انگلیسی تعریف شده اند، اما زبانهای دیگری هم در آن ها قابل دسترس است. به این صورت در پنل پیش خوان وردپرس خود، هر زبانی را انتخاب کنید، قالب وردپرس وب سایت شما نیز به آن زبان نمایش داده خواهد شد.
اگر بخواهید زبان وب سایت خود را تغییر بدهید، باید در پیش خوان وردپرس این کار را انجام دهید. بهتر است بدانید که وردپرس در حال حاضر در بیشتر از ۴۰ زبان کاملا رسمی و بین المللی قابل استفاده است، اگر بخواهید زبان وب سایت خود را در جدا از زبان پیش خوان استفاده کنید. باید از افزونه وردپرس نام برده استفاده کنید.

بیشتر بدانید:  ساخت چایلد تم در وردپرس

آموزش کار با افزونه وردپرس Simple Admin Language Change

بعد از نصب و فعال سازی افزونه، یک گزینه به بخش تنظیمات وب سایت شما اضافه خواهد شد.
می توانید این بار برای هر قسمت از وب سایت خود، که شامل دو بخش کاربری یا Front-End و بخش مدیریت یا Back-End است، یک زبان را به طور مجزا تعیین و تنظیم کرد.
مطابق تصویر زیر:

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

مطالب مرتبط:

افزونه ارائه کد تخفیف به کاربران پس از اولین خرید در ووکامرس

ایجاد سیستم بازاریابی محصول در ووکامرس

افزونه تشخیص خرید مشکوک در ووکامرس

افزونه زوم کردن روی تصویر محصولات ووکامرس

منبع : تیک‌تم – ارائه دهنده:  قالب موزیک وردپرس – قالب املاک وردپرس – قالب دایرکتوری وردپرس